2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Προμήθεια «ΒΑΜΒΑΚΙ», «ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΑΠΟ ΧΑΡΤΙ/ΧΑΡΤΟΒΑΜΒΑΚΑΣ», «ΙΑΤΡΙΚΗ ΓΑΖΑ», «ΕΠΙΔΕΣΜΙΚΟ ΥΛΙΚΟ»
Περιγραφή: Προμήθεια «ΒΑΜΒΑΚΙ», «ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΑΠΟ ΧΑΡΤΙ/ΧΑΡΤΟΒΑΜΒΑΚΑΣ», «ΙΑΤΡΙΚΗ ΓΑΖΑ», «ΕΠΙΔΕΣΜΙΚΟ ΥΛΙΚΟ»
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33141115 Ιατρικό βαμβάκι
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33141114 Ιατρική γάζα, 33141100 Επίδεσμοι· αγκτήρες, ράμματα, υλικά απολίνωσης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: ΒΑΜΒΑΚΙ
Περιγραφή: ΒΑΜΒΑΚΙ
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΑΠΟ ΧΑΡΤΙ/ΧΑΡΤΟΒΑΜΒΑΚΑΣ
Περιγραφή: ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΑΠΟ ΧΑΡΤΙ/ΧΑΡΤΟΒΑΜΒΑΚΑΣ
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33141114 Ιατρική γάζα
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: ΙΑΤΡΙΚΗ ΓΑΖΑ
Περιγραφή: ΙΑΤΡΙΚΗ ΓΑΖΑ
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: ΕΠΙΔΕΣΜΙΚΟ ΥΛΙΚΟ
Περιγραφή: ΕΠΙΔΕΣΜΙΚΟ ΥΛΙΚΟ
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33141100 Επίδεσμοι· αγκτήρες, ράμματα, υλικά απολίνωσης