745948-2026 - Διαγωνισμός
Ελλάδα – Πετρέλαιο θέρμανσης – «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ»
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ»
Περιγραφή: H παρούσα σύμβαση αφορά την προμήθεια πετρελαίου θέρμανσης για την κάλυψη των σχετικών αναγκών του Δήμου Γλυφάδας για τα έτη 2026-2028.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Αρ. πρωτ. 47848/26-11-2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 09135100 Πετρέλαιο θέρμανσης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Τίτλος: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ΟΜΑΔΑ Α