2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΑΕΡΙΩΝ ΑΙΜΑΤΟΣ ΜΕ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ
Περιγραφή: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΑΕΡΙΩΝ ΑΙΜΑΤΟΣ ΜΕ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ (CPV: 33696300-8 ) για την κάλυψη των αναγκών του για χρονικό διάστημα δύο (2) ετών.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 555086
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33696300 Χημικά αντιδραστήρια
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: ΟΜΑΔΑ Α-ΤΥΠΟΣ Ι
Περιγραφή: ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΟΜΑΔΑΣ Α ΓΙΑ ΑΝΑΛΥΤΗ ΑΕΡΙΩΝ ΑΙΜΑΤΟΣ, ΗΛΕΚΤΡΟΛΥΤΩΝ, ΜΕΤΑΒΟΛΙΤΩΝ ΤΥΠΟΣ Ι
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ΟΜΑΔΑ Α-ΤΥΠΟΣ Ι
Ποσότητα: 168 350 τεμάχια
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: ΟΜΑΔΑ Β-ΤΥΠΟΣ ΙΙ
Περιγραφή: ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΟΜΑΔΑΣ Β ΓΙΑ ΑΝΑΛΥΤΗ ΑΕΡΙΩΝ ΑΙΜΑΤΟΣ, ΗΛΕΚΤΡΟΛΥΤΩΝ, ΜΕΤΑΒΟΛΙΤΩΝ ΤΥΠΟΣ ΙΙ
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ΟΜΑΔΑ Β-ΤΥΠΟΣ ΙΙ
Ποσότητα: 280 540 τεμάχια
753544-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 555086
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696300 Chemical reagents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ΟΜΑΔΑ Α-ΤΥΠΟΣ Ι
Internal identifier: ΟΜΑΔΑ Α-ΤΥΠΟΣ Ι
Quantity: 168 350 pieces
Lot: LOT-0002
Title: ΟΜΑΔΑ Β-ΤΥΠΟΣ ΙΙ
Internal identifier: ΟΜΑΔΑ Β-ΤΥΠΟΣ ΙΙ
Quantity: 280 540 pieces