2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Προμήθεια ασφάλτου κι έτοιμου ασφαλτομίγματος
Περιγραφή: Προμήθεια κατάλληλου υλικού (θερμό - ψυχρό ασφαλτόμιγμα και ειδικό μίγμα ψυχρής ασφάλτου) που θα χρησιμοποιηθεί από τα συνεργεία του Δήμου Κηφισιάς, για τη συντήρηση οδών και κοινοχρήστων χώρων του Δήμου.
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 44113900 Υλικά συντήρησης οδών
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 44113620 Άσφαλτος, 24911200 Συγκολλητικά μέσα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: ΨΥΧΡΟ ΑΣΦΑΛΤΟΜΙΓΜΑ
Περιγραφή: Έτοιμο ψυχρό ασφαλτόμιγμα σε δοχεία των 25 kg
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ΟΜΑΔΑ Α΄
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 44113620 Άσφαλτος
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: ΑΣΦΑΛΤΟΣ
Περιγραφή: ΘΕΡΜΟ ΑΣΦΑΛΤΟΜΙΓΜΑ (ΑΣ 12,5) & ΑΣΦΑΛΤΙΚΟ ΓΑΛΑΚΤΩΜΑ ΚΕ-1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ΟΜΑΔΑ B΄
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 24911200 Συγκολλητικά μέσα
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44113900 Road-maintenance materials
Additional classification (cpv): 44113620 Asphalt, 24911200 Adhesives
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ΨΥΧΡΟ ΑΣΦΑΛΤΟΜΙΓΜΑ
Internal identifier: ΟΜΑΔΑ Α΄
Main classification (cpv): 44113620 Asphalt
Lot: LOT-0002
Title: ΑΣΦΑΛΤΟΣ
Internal identifier: ΟΜΑΔΑ B΄
Additional classification (cpv): 24911200 Adhesives