2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Διαγωνισμός Αγοράς Υπηρεσιών για τη Διαχείριση (συλλογής, μεταφοράς, επεξεργασίας και τελικής διάθεσης) Ιατρικών Αποβλήτων
Περιγραφή: Διαγωνισμός Αγοράς Υπηρεσιών για τη Διαχείριση (συλλογής, μεταφοράς, επεξεργασίας και τελικής διάθεσης) Ιατρικών Αποβλήτων
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Α.Ο. 14/26
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90524000 Υπηρεσίες ιατρικών αποβλήτων
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 90524100 Υπηρεσίες αποκομιδής νοσοκομειακών αποβλήτων, 90524200 Υπηρεσίες διάθεσης νοσοκομειακών αποβλήτων, 90524300 Υπηρεσίες απομάκρυνσης βιολογικών αποβλήτων, 90524400 Αποκομιδή, μεταφορά και διάθεση νοσοκομειακών αποβλήτων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001