8310-2023 - ResultRomania-Călărași: Antineoplastic agents
Contract award notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
ACORD CADRU DE FURNIZARE MEDICAMENTE ONCOLOGICE INJECTABILE
Reference number: 3233078_2019_PAAPD1017929
II.1.2.
Main CPV code
33652100 Antineoplastic agents
II.1.4.
Short description
ACHIZITIE MEDICAMENTE ONCOLOGICE INJECTABILE CONFORM CAIET DE SARCINI ATASAT IN SEAP.
Autoritatea Contractanta raspunde in a 11-a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor /solicitarilor de clarificare/sau informatiilor suplimentare ;
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor : cel putin 20 zile
Cantitatile minime/maxime ale acordului cadru sunt precizate la punctul II.2.4. din fisa de date a achizitiei
Cantitatile minime/maxime ale contractului subsecvent sunt precizate in caietul de sarcini atasat in SEAP.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2.
Description
II.2.1.
IRINOTECANUM 100 MG
Lot No: 44
II.2.2.
Additional CPV code(s)
II.2.4.
Description of the procurement
NR. LOT . D.C.I. Conc. Cant.MIN. Cant.MAX.
44 IRINOTECANUM 100 MG 1000 6000
BEVACIZUMABUM 100 MG
Lot No: 3
3 BEVACIZUMABUM 100 MG 600 2000
ACID ZOLEDRONICUM 4 MG/100ml
Lot No: 2
2 ACID ZOLEDRONICUM 4 MG/100ml 1000 2800
LEUPRORELINUM 22,5 MG
Lot No: 46
46 LEUPRORELINUM 22,5 MG 20 200
NIVOLUMAB 40 MG
Lot No: 85
85 NIVOLUMAB 40 MG 40 2000
NIVOLUMAB 100 MG
Lot No: 86
86 NIVOLUMAB 100 MG 40 1600
IFOSFAMIDUM 1000 MG
Lot No: 41
41 IFOSFAMIDUM 1000 MG 200 2000
INTERFERONUM ALFA 2B 18MUI/1,2 ML
Lot No: 43
43 INTERFERONUM ALFA 2B 18MUI/1,2 ML 40 400
OCTREOTID LAR 30 MG 30 MG
Lot No: 69
69 OCTREOTID LAR 30 MG 4 200
PACLITAXELUM 300 MG+TRUSA+SF 500 ML 300 MG
Lot No: 55
55 PACLITAXELUM 300 MG+TRUSA+SF 500 ML 300 MG 400 6000
LANREOTID PR 30 MG
Lot No: 70
70 LANREOTID PR 30 MG 4 200
PERTUZUMAB 420 MG
Lot No: 76
76 PERTUZUMAB 420 MG 40 1200
DOXORUBICINUM 10 MG
Lot No: 21
21 DOXORUBICINUM 10 MG 400 2000
FILGRASTIMUM 48 MU
Lot No: 30
30 FILGRASTIMUM 48 MU 400 1200
TEMSIROLIMUSUM 30 mg
Lot No: 58
58 TEMSIROLIMUSUM 30 mg 200 2000
EPIRUBICINUM 50 MG
Lot No: 27
27 EPIRUBICINUM 50 MG 600 4000
DOCETAXELUM 160 MG
Lot No: 20
20 DOCETAXELUM 160 MG 400 2000
OCTREOTID LAR 20 MG 20 MG
Lot No: 68
68 OCTREOTID LAR 20 MG 20 MG 4 200
FILGRASTIMUM 30 MU
Lot No: 31
31 FILGRASTIMUM 30 MU 400 1200
GOSERELINUM 3,6 MG
Lot No: 39
39 GOSERELINUM 3,6 MG 200 600
DOXORUBICINUM LIPOZOMALA 20 MG
Lot No: 24
NR. LOT . D.C.I. Conc. Cant. Min. Cant.MAX.
24 DOXORUBICINUM LIPOZOMALA 20 MG 200 1200
DOXORUBICINUM LIPOZOMALA 50 MG
Lot No: 25
25 DOXORUBICINUM LIPOZOMALA 50 MG 200 1200
FLUOROURACILUM 500 MG
Lot No: 33
33 FLUOROURACILUM 500 MG 1200 12000
RAMUCIRUMAB 100 MG
Lot No: 77
77 RAMUCIRUMAB 100 MG 40 1200
EPIRUBICINUM 100 MG
Lot No: 28
28 EPIRUBICINUM 100 MG 200 2000
DACARBAZINUM 500 MG
Lot No: 16
16 DACARBAZINUM 500 MG 200 1200
BEVACIZUMABUM CV 100 MG
Lot No: 72
72 BEVACIZUMABUM CV 100 MG 200 2000
BEVACIZUMABUM 400 MG
Lot No: 4
4 BEVACIZUMABUM 400 MG 400 1600
CALCII FOLINAS 100 MG
Lot No: 7
7 CALCII FOLINAS 100 MG 2400 6000
CARBOPLATINUM 150 MG
Lot No: 8
8 CARBOPLATINUM 150 MG 1200 6000
TRIPTORELINUM 11,25 MG
Lot No: 62
62 TRIPTORELINUM 11,25 MG 200 400
LANREOTID AUTOGEL 120 MG
Lot No: 71
71 LANREOTID AUTOGEL 120 MG 4 200
PEMBROLIZUMAB 50 MG
Lot No: 78
78 PEMBROLIZUMAB 50 MG 48 1600
PANITUMUMAB 100 MG
Lot No: 79
79 PANITUMUMAB 100 MG 40 1200
CYCLOPHOSPHAMIDUM 200 MG
Lot No: 11
11 CYCLOPHOSPHAMIDUM 200 MG 1200 6000
ETOPOSIDUM 100 mg/5 ml
Lot No: 29
29 ETOPOSIDUM 100 mg/5 ml 800 6000
TRASTUZUMAB EMTANSINE 100 MG
Lot No: 74
74 TRASTUZUMAB EMTANSINE 100 MG 40 1200
PANITUMUMAB 400 MG
Lot No: 80
80 PANITUMUMAB 400 MG 40 1600
DACARBAZINUM 200 MG
Lot No: 15
15 DACARBAZINUM 200 MG 200 2000
DOCETAXELUM 80 MG
Lot No: 18
18 DOCETAXELUM 80 MG 600 4000
CALCII FOLINAS 30 MG
Lot No: 6
6 CALCII FOLINAS 30 MG 2000 4000
CISPLATINUM 10 MG
Lot No: 12
12 CISPLATINUM 10 MG 400 4000
CISPLATINUM 25 MG
Lot No: 13
13 CISPLATINUM 25 MG 600 4000
DOXORUBICINUM 20 MG
Lot No: 22
22 DOXORUBICINUM 20 MG 400 2000
FLUOROURACILUM 1000 MG
Lot No: 34
34 FLUOROURACILUM 1000 MG 3200 12000
GOSERELINUM 10,8 MG
Lot No: 40
40 GOSERELINUM 10,8 MG 200 600
PACLITAXELUM 150 MG+TRUSA+SF 500 ML 150 MG
Lot No: 53
53 PACLITAXELUM 150 MG+TRUSA+SF 500 ML 800 6000
DOCETAXELUM 20 MG
Lot No: 17
17 DOCETAXELUM 20 MG 1000 3000
MESNUM 400 MG
Lot No: 47
47 MESNUM 400 MG 800 4000
VINCRISTINUM 1 MG
Lot No: 64
64 VINCRISTINUM 1 MG 40 400
IPILIMUMAB 50 MG
Lot No: 83
83 IPILIMUMAB 50 MG 40 1200
PACLITAXELUM 100 MG+TRUSA+SF 500 ML 100 MG
Lot No: 52
52 PACLITAXELUM 100 MG+TRUSA+SF 500 ML 100 MG 1200 8000
VINORELBINUM 50 MG
Lot No: 65
65 VINORELBINUM 50 MG 200 2000
INTERFERONUM ALFA 2A 9 MUI/0.5 ML
Lot No: 42
42 INTERFERONUM ALFA 2A 9 MUI/0.5 ML 40 400
FLUOROURACILUM 5000 MG
Lot No: 35
35 FLUOROURACILUM 5000 MG 200 4000
IPILIMUMAB 200 MG
Lot No: 84
NR. LOT . D.C.I. Conc. Cant.MIN. Cant.Max.
84.IPILIMUMAB 200 MG 40 1600
CARBOPLATINUM 450 MG
Lot No: 9
9 CARBOPLATINUM 450 MG 1200 6000
PEMETREXEDUM 500 MG
Lot No: 57
57 PEMETREXEDUM 500 MG 400 4000
AFLIBERCEPT 200 MG
Lot No: 82
82 AFLIBERCEPT 200 MG 40 1600
BLEOMYCINUM SULFAT 15000 UI
Lot No: 5
5 BLEOMYCINUM SULFAT 15000 UI 40 1200
OXALIPLATINUM 100 MG
Lot No: 51
51 OXALIPLATINUM 100 MG 1200 6000
GEMCITABINUM 200 MG
Lot No: 38
38 GEMCITABINUM 200 MG 800 8000
TRASTUZUMAB EMTANSINE 160 MG
Lot No: 75
75 TRASTUZUMAB EMTANSINE 160 MG 40 1200
EPIRUBICINUM 10 MG
Lot No: 26
26 EPIRUBICINUM 10 MG 2400 8000
FLUOROURACILUM 250 MG
Lot No: 32
32 FLUOROURACILUM 250 MG 1200 12000
GEMCITABINUM 1000 MG
Lot No: 37
37 GEMCITABINUM 1000 MG 1600 8000
DOCETAXELUM 120 MG
Lot No: 19
19 DOCETAXELUM 120 MG 400 2000
OCTREOTID 10 MG
Lot No: 67
67 OCTREOTID 10 MG 4 200
TRIPTORELINUM 3,75 MG
Lot No: 61
61 TRIPTORELINUM 3,75 MG 200 400
CABAZITAXEL 60 MG
Lot No: 87
NR. LOT . D.C.I. Conc. CANT.MIN. CANT. MAX.
87 CABAZITAXEL 60 MG 40 1200
ATEZOLIZUMAB 1200MG
Lot No: 88
88 ATEZOLIZUMAB 1200MG 40 1200
METHOTREXATUM 50MG
Lot No: 48
48 METHOTREXATUM 50MG 20 2000
VINBLASTINUM 1MG/ML
Lot No: 63
63 VINBLASTINUM 1MG/ML 40 400
BEVACIZUMABUM CV 400 MG
Lot No: 73
73 BEVACIZUMABUM CV 400 MG 200 2000
FULVESTRANTUM 250 MG/5 ML
Lot No: 36
NR. LOT . D.C.I. Conc. Cant. MiN. Cant.MAX.
36 FULVESTRANTUM 250 MG/5 ML 200 1000
CISPLATINUM 50 MG
Lot No: 14
14 CISPLATINUM 50 MG 600 4000
METHOTREXATUM 5G
Lot No: 49
49 METHOTREXATUM 5G 20 2000
PACLITAXELUM 30 MG+TRUSA+SF 500 ML 30 MG
Lot No: 54
54 PACLITAXELUM 30 MG+TRUSA+SF 500 ML 30 MG 400 12000
60 TRASTUZUMABUM 150 MG
Lot No: 60
60 TRASTUZUMABUM 150 MG 400 4000
TRABECTEDINUM 0,25 MG
Lot No: 66
66 TRABECTEDINUM 0,25 MG 200 800
AFLIBERCEPT 100 MG
Lot No: 81
81 AFLIBERCEPT 100 MG 40 1600
CETUXIMABUM 100 MG
Lot No: 10
10 CETUXIMABUM 100 MG 800 8000
ACID ZOLEDRONICUM 4 MG/5ml
Lot No: 1
1 ACID ZOLEDRONICUM 4 MG/5ml 1000 2800
DOXORUBICINUM 50 MG
Lot No: 23
23 DOXORUBICINUM 50 MG 400 2000
TOPOTECANUM 4 MG
Lot No: 59
59 TOPOTECANUM 4 MG 200 2000
OXALIPLATINUM 50 MG
Lot No: 50
NR. LOT . D.C.I. Conc. Cant. MIN Cant.MAX.
50 OXALIPLATINUM 50 MG 800 4000
PEGFILGRASTINUM 6 MG
Lot No: 56
56 PEGFILGRASTINUM 6 MG 40 400
IRINOTECANUM 40 MG
Lot No: 45
45 IRINOTECANUM 40 MG 600 8000