11190-2021 - ResultRomania-Perișoru: Irrigation equipment
Contract award notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Furnizare echipamente de irigat în vederea realizării investiției de reabilitarea rețelelor de irigații pentru plotul SPP5 OUAI Perișoru-SPP5
Reference number: 22465074_2020_PAAPD1137965
II.1.2.
Main CPV code
43323000 Irrigation equipment
II.1.4.
Short description
Furnizare echipamente de irigat in vederea realizarii investitiei de reabilitarea retelelor de irigatii pentru plotul SPP5 OUAI Perisoru-SPP5:
— pivot mutabil rapid 300 m – 2 buc.;
— pivot remorcabil 240 m – 1 buc.;
— instalatie irigat tip tambur 350 m – 2 buc.
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data-limita de depunere a ofertelor/candidaturilor = 18.
Data la care autoritatea contractantă va răspunde (prin intermediul buletinului consolidat de răspuns), în mod clar și complet, la toate solicitările de clarificări și la toate solicitările de informații suplimentare primite de la operatorii economici interesați este: cu 10 zile calendaristice înainte de termenul-limită pentru primirea ofertelor.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement
Furnizare de echipamente de irigat:
— pivot mutabil rapid 300 metri;
— pivot remorcabil 240 metri;
— instalatie irigat tip tambur 350 metri.