16519-2022 - ResultRomania-Timișoara: Data-processing services
Contract award notice – utilities
Services
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Lot 1 - Serviciul de culegere date retea electrica joasa tensiune cu terti – judetul Timis Lot 2 - Serviciul de culegere date retea electrica joasa tensiune cu terti – judetul Arad Lot 3 - Serviciul de culegere date retea electrica joasa tensiune cu terti – judetul Hunedoara Lot 4 - Serviciul de culegere date retea electrica joasa tensiune cu terti – judetul Car... detalii pe www.e-licitatie.ro
Reference number: 14490379/2021/03298
II.1.2.
Main CPV code
72310000 Data-processing services
II.1.4.
Short description
Obtinerea datelor necesare pentru popularea bazei de date grafice si alfanumerice utilizata de Achizitor in scopul gestionarii retelei electrice de joasa tensiune (JT) proprii (Judetele Timis, Arad, Hunedoara, Caras-Severin).Achizitorul detine un sistem functional de gestionare a retelei electrice. Pentru a putea fi integrate in acest sistem, datele furnizate de Prestator trebuie sa respecte strict conditiile de structura si format impuse de catre Achizitor.
Cantitati si valorile estimate minime si maxime ale acordului cadru: Anexa 1 atasata la documentatie.
Cantitati si valorile estimate minime si maxime ale contractelor subsecvente: Anexa 2 atasata la documentatie.
Frecventa contractelor subsecvente: 4
Numarul de zile la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor este de 20 zile - Entitatea Contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari in a 10 a zi inainte de data limita stabilita in Anuntul de participare pentru depunerea ofertelor.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2.
Description
II.2.1.
Lot 5 - Serviciul de cartografiere mobila retea electrica joasa tensiune cu terti – judetele Timis , Arad, Hunedoara si Caras-Severin
Lot No: 5
II.2.2.
Additional CPV code(s)
II.2.4.
Description of the procurement
Obtinerea datelor necesare pentru popularea bazei de date grafice si alfanumerice utilizata de Beneficiar in scopul
gestionarii retelei electrice de joasa tensiune (JT) proprii.
Cantitatile estimate minime si maxime ale acordului cadru: conform centralizator financiar de preturi (Formularului F11/ lot), atasat la
prezenta documentatie.
Cantitatile estimate minime si maxime ale contractelor subsecvente: Anexa 2 atasata la documentatie.
Lot 4 - Serviciul de culegere date retea electrica joasa tensiune cu terti – judetul Caras-Severin
Lot No: 4
Lot 1 - Serviciul de culegere date retea electrica joasa tensiune cu terti – judetul Timis
Lot No: 1
Obtinerea datelor necesare pentru popularea bazei de date grafice si alfanumerice utilizata de Beneficiar in scopul gestionarii retelei electrice de joasa tensiune (JT) proprii.
Lot 3 - Serviciul de culegere date retea electrica joasa tensiune cu terti – judetul Hunedoara
Lot No: 3
Lot 2 - Serviciul de culegere date retea electrica joasa tensiune cu terti – judetul Arad
Lot No: 2