18687-2022 - ResultRomania-București: Aeroplanes
Contract award notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Furnizarea a 2 avioane mediu-curier pentru transportul pacienților
Reference number: 24367374/2021/AIRAMBULANCE/1
II.1.2.
Main CPV code
34711100 Aeroplanes
II.1.4.
Short description
Furnizare a 2 avioane mediu-curier pentru transportul paciențilorîn conformitate cu specificațiile tehnice care se regăsesc ca anexă la Caietul de sarcini.
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 19.
A.C. va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari in a 11-a zi inainte de data limita stabilita pentru depunerea ofertelor.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement
Furnizarea a 2 avioane mediu curier pentru transportul pacienților, care să corespundă specificațiilor care fac parte integrantă a caietului de sarcini.