Description of the procurement
Servicii de conversie a cărților funciare într-o bază de date textuală și arhivă digitală în județele Maramureș, Satu Mare, Sălaj, Sibiu, Brașov, Suceava și Harghita.
Acord-cadru:
2. valoarea estimată minimă a acordului-cadru: 26 752 656,00 RON, fără TVA;
2. valoarea estimată minima a contractului subsecvent: 1 747 200,00 RON, fără TVA;