Description of the procurement
2. Inspecția și prelungirea duratei totale de viață a celulei (service life limit) pentru asigurarea întregului potențial de exploatare între reparații capital;
5. Reparatie capitală motor auxiliar tip SAFIR 5K/G MIS;