23419-2022 - ResultRomania-Măgurele: Magnetrons
Contract award notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
INSTALAȚIE DEPUNERI STRATURI SUBȚIRI PRIN PULVERIZARE MAGNETRON
Reference number: 9052135/2021/8
II.1.2.
Main CPV code
31711421 Magnetrons
II.1.4.
Short description
Furnizare, instalare, testare, instruire personal beneficiar si punere in functiune instalație depuneri straturi subțiri prin pulverizare magnetron. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 zile. Entitatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare cel tarziu in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement
INSTALAȚIE DEPUNERI STRATURI SUBȚIRI PRIN PULVERIZARE MAGNETRON – 1 buc.