27470-2019 - ResultRomania-Otopeni: Control, safety or signalling equipment for airports
Contract award notice – utilities
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Contract suport tehnic, mentenanță, întreținere și furnizare piese de schimb, pentru 5 echipamente Safedock — T3 și 9 echipamente Safedock — T1 și achiziție 5 echipamente Safedock — T1
Reference number: 14/C/14.01.2019
II.1.2.
Main CPV code
34997000 Control, safety or signalling equipment for airports
II.1.4.
Short description
1) Contract de suport tehnic, mentenanta, întreținere și furnizare piese de schimb, pentru echipamentele Safedock pentru:
— 5 echipamente tip Safedock — T3,
— 9 echipamente tip Safedock — T1;
2) Achiziție echipamente Safedock tip T1 — 5 buc.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement
1) Obiectul: Atribuirea contractului de achiziție având ca obiect „Contract de suport tehnic, mentenanta, întreținere și furnizare piese de schimb, pentru echipamentele Safedock pentru:
2) Achiziție echipamente Safedock tip T1 — 5 buc.”