Description of the procurement
Ob. ctr. este proiectarea si executia lucrarilor pt. constructia VO Galati – 33,6 km. In cf. cu prev. contractuale, respectiv ale HG nr. 1/2018, eventualele modif. care pot interveni in perioada de derulare a ctr. se refera la, fara a se limita la:
2. modif. generate de includerea de noi subcontr. si/sau inlocuirea subcontr. initiali;
5. modif generate de modif. ale terenului, retelei hidrogr. supraterane si subterane necunoscute la data elab. PT si a DDE;