41038-2023 - ResultRomania-București: Specialty design services
Contract award notice
Services
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Servicii de proiectare proceduri de zbor instrumental
Reference number: S1589932/2019/0029
II.1.2.
Main CPV code
79930000 Specialty design services
II.1.4.
Short description
Conform cerintelor din caietul de sarcini-Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare cu 11 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor, in masura in care acestea au fost adresate in termenul prevazut la sectiunea I.3) din Fisa de date. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20 Solicitarile de clarificari pot fi transmise atat in limba romana cat si in limba engleza. Autoritatea contractanta va raspunde si in romana si in engleza.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2.
Description
II.2.1.
Servicii de proiectare proceduri de zbor instrumental -Iasi, Suceava, Bacau, Tulcea, Constanta
Lot No: 4
II.2.2.
Additional CPV code(s)
II.2.4.
Description of the procurement
conform caietului de sarcini si anexe
Servicii de proiectare proceduri de zbor instrumental - Arad, Timișoara
Lot No: 1
Servicii de proiectare proceduri de zbor instrumental -Bucuresti Henri Coanda, Bucuresti Baneasa, Craiova
Lot No: 5
Servicii de proiectare proceduri de zbor instrumental -Sibiu, Cluj, Târgu Mureș
Lot No: 2
Servicii de proiectare proceduri de zbor instrumental -Oradea, Baia Mare, Satu Mare
Lot No: 3