43138-2022 - ResultRomania-București: Special-purpose product
Contract award notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Elemente de tip DOVID si servicii aplicare DOVID
Reference number: 26001
II.1.2.
Main CPV code
39230000 Special-purpose product
II.1.4.
Short description
Se va incheia un acord cadru de furnizare cu valabilitate de 48 luni, incepand cu data estimata de 30.08.2021.
Cantitatile necesare, specificatiile tehnice si alte informatii se regasesc in caietul de sarcini aferent prezentei proceduri de achizitie.
Autoritatea contractanta va raspune in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 10 zile inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor:13. Orice solicitare de clarificari trebuie transmisa in SEAP: http://sicap-prod.e-licitatie.ro
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.2.
Additional CPV code(s)
79810000 Printing services
II.2.4.
Description of the procurement
Descrierea, cantitatile si specificatiile tehnice se regasesc in Caietul de sarcini aferent prezentei documentatii de atribuire.