45183-2021 - ResultRomania-Reghin: Low-floor buses
Contract award notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Achiziția a 10 autobuze hibrid în cadrul proiectului „Asigurarea mobilităţii în municipiul Reghin, judeţul Mureş”
Reference number: 3235557258
II.1.2.
Main CPV code
34121400 Low-floor buses
II.1.4.
Short description
Achiziția a 10 autobuze hibrid în cadrul proiectului „Asigurarea mobilităţii în municipiul Reghin, judeţul Mureş”, conform caietului de sarcini.
Toate cele 10 buc. autobuze hibrid Euro 6 vor fi identice, noi, cu o lungime de minimum 12 m, solo (nearticulate), cu podea complet coborâtă pe toată lungimea, cu facilitati pentru accesul nelimitat al pasagerilor cu mobilitate redusa, fara etaj, cu trei uşi, caroserie CE, conform Directivei nr. 2007/46/CE.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.2.
Additional CPV code(s)
30192170 Notice boards, 30231300 Display screens, 34121000 Buses and coaches, 34121100 Public-service buses
II.2.4.
Description of the procurement