Achizitie motorina conform conditiilor prevazute in caiet de sarcini.
Entitatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari in a 10-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor:20
II.1.6.
Information about lots This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement