52298-2021 - ResultRomania-Bucharest: Antineoplastic and immunomodulating agents
Contract award notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Furnizare medicamente pentru Programul Național de Oncologie
Reference number: 33652000-5
II.1.2.
Main CPV code
33652000 Antineoplastic and immunomodulating agents
II.1.4.
Short description
Achizitionarea de medicamente oncologice in Programul National de Oncologie – subprogramul de tratament al bolnavilor cu afecțiuni oncologice
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2.
Description
II.2.1.
VINORELBINUM 50 MG
Lot No: 93
II.2.2.
Additional CPV code(s)
II.2.4.
Description of the procurement
Furnizarea de medicamente oncologice in Programul National de Oncologie
DOCETAXELUM 160 MG
Lot No: 26
TRASTUZUMABUM EMTANSINUM 160 MG
Lot No: 90
CISPLATINUM 10MG
Lot No: 15
VINCRISTINUM 1 MG
Lot No: 91
AFLIBERCEPTUM 100MG
Lot No: 2
VINORELBINUM 10 MG
Lot No: 92
MITOXANTRONUM
Lot No: 61
ETOPOSIDUM 200 MG
Lot No: 41
CARBOPLATINUM 150MG
Lot No: 11
TRABECTEDINUM 0.25 MG
Lot No: 81
FLUOROURACILUM 5000 MG
Lot No: 46
Str.Razoare nr 486 G Floresti,Cluj
PEMBROLIZUMABUM 50 MG
Lot No: 73
CABAZITAXELUM
Lot No: 9
EPIRUBICINUM 200MG
Lot No: 39
CISPLATINUM 50MG
Lot No: 17
TOPOTECAMUM 4 MG
Lot No: 79
DACARBAZINUM 200MG
Lot No: 20
PERTUZUMABUM
Lot No: 76
TOPOTECAMUM 4 MG PULBERE PTR SOL.PERFUZABILE
Lot No: 80
CETUXIMABUM
Lot No: 14
DOXORUBICINUM 50 MG
Lot No: 29
PACLITAXELUM 100MG
Lot No: 67
OXALIPLATINUM 100 MG
Lot No: 65
BLEOMYCINUM SULFAS
Lot No: 8
METHOTREXATUM 5000 MG
Lot No: 60
NIVOLUMABUM 40 MG
Lot No: 62
NIVOLUMABUM 100 MG
Lot No: 63
CARBOPLATINUM 600MG
Lot No: 13
DOCETAXELUM 20MG
Lot No: 22
ETOPOSIDUM 100 MG
Lot No: 40
FLUOROURACILUM 1000 MG
Lot No: 44
FLUOROURACILUM 2500 MG
Lot No: 45
IRINOTECANUM 300 MG
Lot No: 58
IRINOTECANUM 40 MG
Lot No: 56
DOCETAXELUM 120 MG
Lot No: 24
EPIRUBICINUM 10 MG
Lot No: 35
IRINOTECANUM 500 MG
Lot No: 59
PACLITAXELUM 260 MG
Lot No: 69
TOPOTECAMUM 1 MG
Lot No: 78
DOCETAXELUM 80 MG
Lot No: 23
TRASTUZUMABUM (HERZUMA)
Lot No: 87
IPILIMUMABUM 50 MG
Lot No: 54
GEMCITABINUM 2000 MG
Lot No: 50
OXALIPLATINUM 200 MG
Lot No: 66
GEMCITABINUM 1000 MG PULBERE PTR SOL.PERFUZABILE
Lot No: 52
DOXORUBICINUM 20 MG
Lot No: 28
DOXORUBICINUM 150 MG
Lot No: 31
TRASTUZUMAB (TRAZIMERA)
Lot No: 85
TRASTUZUMAB (HERCEPTIN)
Lot No: 86
OXALIPLATINUM 50 MG
Lot No: 64
PEMETREXEDUM
Lot No: 75
RAMUCIRUMABUM
Lot No: 77
TRASTUZUMABUM EMTANSINUM 100 MG
Lot No: 89
TRABECTEDINUM 1 MG
Lot No: 82
TRASTUZUMAB (KANJINTI) 420 MG
Lot No: 83
PACLITAXELUM 300 MG
Lot No: 70
PANITUMUMABUM 100 MG
Lot No: 71
PEMBROLIZUMABUM 100 MG
Lot No: 74
CISPLATINUM 25MG
Lot No: 16
CISPLATINUM 100MG
Lot No: 18
IRINOTECANUM 100 MG
Lot No: 57
CYCLOPHOSPHAMIDUM
Lot No: 19
IPILIMUMABUM 200 MG
Lot No: 55
DACARBAZINUM 500MG
Lot No: 21
DOCETAXELUM 140MG
Lot No: 25
AFLIBERCEPTUM 200MG
Lot No: 3
PACLITAXELUM 150 MG
Lot No: 68
TRASTUZUMAB (OGIVRI)
Lot No: 84
BEVACIZUMAB 100MG
Lot No: 6
BEVACIZUMAB 400MG
Lot No: 7
AVELUMABUM
Lot No: 5
DOXORUBICINUM 200 MG
Lot No: 32
GEMCITABINUM 200 MG
Lot No: 47
DOXORUBICINUM (Myocet)
Lot No: 34
FLUOROURACILUM 500 MG
Lot No: 43
GEMCITABINUM 1500 MG
Lot No: 49
EPIRUBICINUM 20 MG
Lot No: 36
GEMCITABINUM 1000 MG
Lot No: 48
DOXORUBICINUM 10 MG
Lot No: 27
DOXORUBICINUM 100 M
Lot No: 30
DOXORUBICINUM (Caelyx)
Lot No: 33
EPIRUBICINUM 50 MG
Lot No: 37
EPIRUBICINUM 100 MG
Lot No: 38
FLUOROURACILUM 250 MG
Lot No: 42
ACIDUM ZOLEDRONICUM
Lot No: 1
ATEZOLIZUMAB
Lot No: 4
CARBOPLATINUM 450MG
Lot No: 12
GEMCITABINUM 200 MG PULBERE PTR SOL.PERFUZABILE
Lot No: 51
GEMCITABINUM 2000 MG PULBERE PTR SOL. PERFUZABILE
Lot No: 53
PANITUMUMABUM 400 MG
Lot No: 72
CALCII FOLINAS 100MG
Lot No: 10
TRASTUZUMABUM (KANJINTI) 150 MG
Lot No: 88