Description of the procurement
Obiectul contractului consta in proiectarea si exec de lucrari, incluzand:
2. Intocm. docume pentru obt. avizelor şi autoriz. necesare proiectului, de la autorit. mentionate in certif. de urbanism, conf. leg. in vigoare in dom. constructiilor din Romania;
5. Instruirea pers. operat. si intocmirea manualelor de operare si intretinere;