62982-2020 - ResultRomania-Bucharest: Corporate clothing
Contract award notice – utilities
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
„Uniforme de serviciu pentru personal comercial care intră în relație directă cu publicul călător” – împărțită în 7 loturi
Reference number: A1-RO1105454S-2019-290/A1-RO1105454S-2019-368
II.1.2.
Main CPV code
18222000 Corporate clothing
II.1.4.
Short description
„Uniforme de serviciu pentru personal comercial care intra in relatie directa cu publicul calator” – impartita in 7 loturi.
S.N.T.F.C. 31/2019.
Operatorul economic va putea solicita clarificari in termen de 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor, entitatea contractanta raspunzand in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatii suplimentare cu 11 zile inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2.
Description
II.2.1.
Pălărie pentru femei și șapcă pentru bărbați
Lot No: 4
II.2.2.
Additional CPV code(s)
II.2.4.
Description of the procurement
Pălărie pentru femei și șapcă pentru bărbați.
Cantitatea minima si maxima a acordului-cadru si a contractului subsecvent se regaseste in Anexa C atasata la documentatia de atribuire in sectiunea „Formulare + Anexe”. Acestea nu au fost mentionate in fisa de date si sectiunea „Loturi”, din cauza caracterelor limitate.
Cămăși cu mânecă lungă/scurtă pentru bărbați/femei
Lot No: 3
Cămăși cu mânecă lungă/scurtă pentru bărbați/femei.
Cravată pentru bărbați, eșarfă pentru femei
Lot No: 5
Cravată pentru bărbați, eșarfă pentru femei.
Haină impermeabilă 3/4 cu mesadă detașabilă
Lot No: 6
Haină impermeabila 3/4 cu mesadă detașabilă.
Costum pentru bărbați
Lot No: 1
Costum pentru bărbați.
Pantofi
Lot No: 7
18813000 Footwear with uppers of leather
Pantofi.
Costum pentru femei
Lot No: 2
Costum pentru femei.