Description of the procurement
Activitatile de executie pentru contractul de lucrari Retele apa si canalizare in zona centrala a municipiului Constanta sunt:
2. obiect 2 – extindere retea canalizare:
— extindere retea de canalizare menajera – 517 ml.;
— camine de vizitare – 18 buc.;
— racorduri – 33 buc.;
— camine de racord – 33 buc.;