72026-2022 - ResultRomania-București: Feasibility study, advisory service, analysis
Contract award notice
Services
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Prestare servicii avand ca obiect intocmire: studiu prefezabilitate, studiu de fezabilitate si alte studii tehnice specifice aferente obiectivului de investitii "Construire Sala Polivalenta 16000 locuri, Aleea FC Ripensia nr. 37 - 35 Localitate Timisoara, judet Timis
Reference number: 14273221_2020_PAAPD1131543
II.1.2.
Main CPV code
71241000 Feasibility study, advisory service, analysis
II.1.4.
Short description
Prestare servicii avand ca obiect intocmire: studiu prefezabilitate, studiu de fezabilitate si alte studii tehnice specifice, aferente obiectivului de investitii "Construire Sala Polivalenta 16000 locuri”, Aleea FC Ripensia nr. 37 - 35 localitate Timisoara, judet Timis
Valoarea estimata este de 940.800,00 lei fara TVA alcatuita din:
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.2.
Additional CPV code(s)
71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services, 73420000 Pre-feasibility study and technological demonstration
II.2.4.
Description of the procurement