78184-2023 - ResultRomania-București: Security-type printed matter
Contract award notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
FURNIZARE IMPRIMATE NEFALSIFICABILE CONSTAND IN LOZURI INSTANT RAZUIBILE
Reference number: 12397185202209
II.1.2.
Main CPV code
22450000 Security-type printed matter
II.1.4.
Short description
Autoritatea contractanta va raspunde la clarificari cu 10 zile inaintea termenului limita de depunere a ofertelor:
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor – 18 zile.
Autoritatea contractantă va răspunde DOAR la solicitările de clarificări adresate de catre operatorii economici până la termenul limită stabilit.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement
Furnizarea de „imprimate nefalsificabile constand in lozuri instant razuibile”, necesare in scopul indeplinirii obiectului de activitate al C.N. Loteria Romana S.A., respectiv pentru asigurarea disponibilitatii de astfel de produse in oferta/portofoliul companiei.