88284-2023 - ResultRomania-București: Technical analysis or consultancy services
Contract award notice – utilities
Services
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Asistenta tehnica pt elaborarea si veificarea independenta a analizelor de protectie la supraputere a reactorului si a celor de securitate nucleara deterministe pt CNE Cernavoda pe o perioada de 4 ani
Reference number: 10874881/2022/0496.02
II.1.2.
Main CPV code
71621000 Technical analysis or consultancy services
II.1.4.
Short description
Achiziția are ca obiect servicii de asistență tehnică privind elaborarea și verificarea independentă a analizelor ROP și a celor de securitate nucleară deterministe (analize de accident) pentru CNE Cernavodă, în cadrul unei perioade contractuale de 48 de luni (prestare efectivă). În acelaşi timp, Prestatorul va asigura servicii tehnice de elaborare directă de analize ROP sau de securitate nucleara deterministe
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement