88675-2023 - ResultRomania-Ghercești: Measuring and control equipment
Contract award notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Echipament (Statie) de masurat in coordonate
Reference number: l
II.1.2.
Main CPV code
38424000 Measuring and control equipment
II.1.4.
Short description
Obiectul contractului il reprezinta achizitionarea unui "Echipament (Statie) de masurat in coordonate". Cantitatea estimata necesara este de 1 buc. Avand in vedere faptul ca obiectul principal al contractului este achizitionarea de "Echipament (Statie) de masurat in coordonate", tipul de contract propus este contract de furnizare in conformitate cu prevederile Anexei la H.G. nr. 395/2016 pentru aprobarea Normelor metodologice de aplicare a prevederilor referitoare la atribuirea contractului de achizitie publica din Legea nr. 98/2016.
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor, va fi de: 18 zile.
Autoritatea contractantă va răspunde la solicitarile de clarificari in a 11-a zi inainte de data limita stabilita pentru depunerea ofertelor.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement
Echipament (Statie) de masurat in coordonate - 1 bucata. A se vedea Caietul de sarcini.