89975-2023 - ResultRomania-București: Repair and maintenance services of electrical distribution equipment
Contract award notice – utilities
Services
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Servicii si piese de schimb pentru intretinere preventiva, corectiva si reparatii la intrerupatoarele principale si sistemele auxiliare aferente U1 si U2 CNE Cernavoda
Reference number: 10874881/2022/450.01
II.1.2.
Main CPV code
50532400 Repair and maintenance services of electrical distribution equipment
II.1.4.
Short description
Achiziția are ca obiect servicii si piese de schimb pentru intretinere preventiva, corectiva si reparatii la intreruptoarele principale U1 si U2 5142-CB01 de la CNE Cernavoda, in cadrul unei perioade contractuale cu o durata de 8 ani (96 de luni).
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement