96292-2023 - ResultRomania-I. L. Caragiale: CNC lathe
Contract award notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Strung CNC cu Doua Role Pentru Fluo-Formare
Reference number: 2978636_2022_PAAPD1376573
II.1.2.
Main CPV code
42621100 CNC lathe
II.1.4.
Short description
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement
Strungul cu 2 role pentru fluo-formare cu CNC, propus spre a fi achizitionat, va fi utilizat pentru realizarea prin procedeul de fluo-formare (formare rotationala) a unor repere ce intra in componenta produselor speciale.