See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: NU Stichting Fedra - Schoonmaak De Ark
Description: Deze opdracht heeft betrekking op het uitvoeren van schoonmaakdiensten ten behoeve van Stichting Fedra, Locatie: De Ark. Deze opdracht betreft een nadere uitvraag vanuit het DAS OIG Schoonmaakdiensten.
Type of procedure: Restricted
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90919300 School cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0000