See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa materiałów medycznych dla Specjalistycznego Szpitala im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu
Description: Zamawiający dzieli zamówienie na części, które nazywa pakietami. Pakiet nr 1 – Fartuch foliowy, ochraniacze na obuwie, spodenki do kolonoskopii Pakiet nr 2 – Wkłucia centralne czteroświatłowe Pakiet nr 3 – Igły do blokad nerwów Pakiet nr 4 – Kaniule dożylne, akcesoria Pakiet nr 5 – Igły i zestawy zewnątrzoponowe Pakiet nr 6 – Akcesoria do alternatywnych dostępów naczyniowych Pakiet nr 7 – Ręczniki z włókniny jednorazowego użytku Pakiet nr 8 – Sterylna osłona jednorazowa filtracyjna do nawiewu laminarnego Pakiet nr 9 – Sonda do lasera jaskrowego z wiązką mikropulsową i sonda do lasera jaskrowego z wiązką ciągłą z transilluminacją Pakiet nr 10 – Zestaw do wykonywania barwień histochemicznych Pakiet nr 11 – Czujnik jednorazowy SpO2 technologii Masimo, kompatybilny z kablem połączeniowym LNCS Pakiet nr 12 – Jednorazowy czujnik do pomiaru SpO2 do pulsoksymetru w Technologii NELLCOR OxiMax dla noworodków i niemowląt Pakiet nr 13 – Czujnik jednorazowy do pomiaru Sat. O2 w technologii Masimo SET, kompatybilny z kablem RD SET wraz z adapterem („przejściówka”) Pakiet nr 14 – Liga Sure Pakiet nr 15 – Strzygarka chirurgiczna z ładowarką oraz ostrza do strzygarki
Previous notice: 606633-2025
Internal identifier: Zp/54/PN/25
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Additional classification (cpv): 35113400 Protective and safety clothing, 33199000 Medical clothing, 33141320 Medical needles, 33141220 Cannulae, 39514100 Towels, 33169000 Surgical instruments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet nr 1 - Fartuch foliowy, ochraniacze na obuwie, spodenki do kolonoskopii
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów medycznych dla Specjalistycznego Szpitala im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu. Dalszy i dokładny opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej jako: SWZ)
Internal identifier: Pakiet nr 1
Additional classification (cpv): 35113400 Protective and safety clothing, 33199000 Medical clothing
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet nr 2 - Wkłucia centralne czteroświatłowe
Internal identifier: Pakiet nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet nr 3 - Igły do blokad nerwów
Internal identifier: Pakiet nr 3
Additional classification (cpv): 33141320 Medical needles
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet nr 4 - Kaniule dożylne, akcesoria
Internal identifier: Pakiet nr 4
Additional classification (cpv): 33141220 Cannulae
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet nr 5 - Igły i zestawy zewnątrzoponowe
Internal identifier: Pakiet nr 5
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet nr 6 - Akcesoria do alternatywnych dostępów naczyniowych
Internal identifier: Pakiet nr 6
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet nr 7 - Ręczniki z włókniny jednorazowego użytku
Internal identifier: Pakiet nr 7
Additional classification (cpv): 39514100 Towels
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet nr 8 - Sterylna osłona jednorazowa filtracyjna do nawiewu laminarnego
Internal identifier: Pakiet nr 8
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet nr 9 - Sonda do lasera jaskrowego z wiązką mikropulsową i sonda do lasera jaskrowego z wiązką ciągłą z transilluminacją
Internal identifier: Pakiet nr 9
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet nr 10 - Zestaw do wykonywania barwień histochemicznych
Internal identifier: Pakiet nr 10
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet nr 11 - Czujnik jednorazowy SpO2 technologii Masimo, kompatybilny z kablem połączeniowym LNCS
Internal identifier: Pakiet nr 11
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet nr 12 - Jednorazowy czujnik do pomiaru SpO2 do pulsoksymetru w Technologii NELLCOR OxiMax dla noworodków i niemowląt
Internal identifier: Pakiet nr 12
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet nr 13 - Czujnik jednorazowy do pomiaru Sat. O2 w technologii Masimo SET, kompatybilny z kablem RD SET wraz z adapterem („przejściówka”)
Internal identifier: Pakiet nr 13
Lot: LOT-0014
Title: Pakiet nr 14 - Liga Sure
Internal identifier: Pakiet nr 14
Lot: LOT-0015
Title: Pakiet nr 15 - Strzygarka chirurgiczna z ładowarką oraz ostrza do strzygarki
Internal identifier: Pakiet nr 15
Additional classification (cpv): 33169000 Surgical instruments