See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: 244/PN/2024 - Dostawa wyrobów medycznych implantowanych: defibrylatory, stymulatory, elektrody dla UCK
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych implantowanych: defibrylatory, stymulatory, elektrody dla UCK w asortymencie, szacunkowej ilości oraz wymaganiach określonych w załączniku nr 3 do SWZ.
Previous notice: 562938-2024
Internal identifier: 244/PN/2024
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33182000 Cardiac support devices
Additional classification (cpv): 33158200 Electrotherapy devices
5. Lot
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet 4
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w załączniku nr 3 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 4
Main classification (cpv): 33158210 Stimulator
Options:
Description of the options: Zgodnie z zapisami w załączniku nr 4 do SWZ.
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet 6
Internal identifier: Pakiet 6
Main classification (cpv): 33182210 Pacemaker
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet 9
Internal identifier: Pakiet 9
Main classification (cpv): 33182100 Defibrillator
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet 12
Internal identifier: Pakiet 12
Lot: LOT-0017
Title: Pakiet 17
Internal identifier: Pakiet 17
Lot: LOT-0018
Title: Pakiet 18
Internal identifier: Pakiet 18
Lot: LOT-0019
Title: Pakiet 19
Internal identifier: Pakiet 19
Lot: LOT-0020
Title: Pakiet 20
Internal identifier: Pakiet 20
Lot: LOT-0023
Title: Pakiet 23
Internal identifier: Pakiet 23
Lot: LOT-0024
Title: Pakiet 24
Internal identifier: Pakiet 24
Lot: LOT-0025
Title: Pakiet 25
Internal identifier: Pakiet 25
Lot: LOT-0026
Title: Pakiet 26
Internal identifier: Pakiet 26