103569-2023 - ResultRomania-Sibiu: Diesel fuel
Contract award notice – utilities
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Motorina
Reference number: 789401_2022_1
II.1.2.
Main CPV code
09134200 Diesel fuel
II.1.4.
Short description
Furnizare motorina conform descrierii si cerintelor din caietul de sarcini; Cantitatea estimata minima si maxima ale celui mai mare contract subsecvent, minim: 1.700.000 litri; maxim : 3.400.000 litri; Valoarea maxima estimata a celui mai mare contract subsecvent : 21.114.000 RON.
Operatorul economic va putea solicita clarificari in termen de 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor, entitatea contractanta raspunzand in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement
Furnizare motorina conform descrierii si cerintelor din caietul de sarcini. Acord cadru -Cantitatea estimata Minima: 3.400.000 litri ; Cantitatea estimata Maxima: 6.800.000 litri; Cantitatea estimata minima si maxima ale celui mai mare contract subsecvent, minim: 1.700.000 litri; maxim : 3.400.000 litri