See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: 349/PN/2025 Dostawa sprzętu medycznego dla UCK
Description: 1. Przedmiot postępowania realizowany jest w ramach projektu „Rozwój innowacyjnych metod diagnostycznych i terapeutycznych, w celu zwiększenia dostępności oraz jakości świadczeń z zakresu chorób serca”, realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”. 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego o parametrach technicznych określonych w Załączniku numer 4a, 4b, 4c, 4d, 4e, 4f i 4g do SWZ, zwanym dalej „sprzętem”, wraz z instalacją oraz przeszkoleniem pracowników Zamawiającego. 3. Przedmiot niniejszego zamówienia obejmuje następujące części: Część 1 – Ultrasonograf nr 1 (1 sztuka) o parametrach technicznych określonych w Załączniku numer 4a do SWZ; Część 2 – Głowica USG nr 1 (2 sztuki) o parametrach technicznych określonych w Załączniku numer 4b do SWZ; Część 3 – Głowica USG nr 2 (2 sztuki) o parametrach technicznych określonych w Załączniku numer 4c do SWZ; Część 4 – Echokardiograf nr 1 (1 sztuka) o parametrach technicznych określonych w Załączniku numer 4d do SWZ; Część 5 – Echokardiograf nr 2 (1 sztuka) o parametrach technicznych określonych w Załączniku numer 4e do SWZ; Część 6 – Ultrasonograf nr 3 (1 sztuka) o parametrach technicznych określonych w Załączniku numer 4f do SWZ; Część 7 – Ultrasonograf nr 4 (1 sztuka) o parametrach technicznych określonych w Załączniku numer 4g do SWZ; 4. Wymieniony wyżej sprzęt musi spełniać warunki graniczne określone odpowiednio w Załączniku numer 4a, 4b, 4c, 4d, 4e, 4f i 4g do SWZ. Niespełnienie chociażby jednego z warunków granicznych określonych odpowiednio w Załączniku numer 4a, 4b, 4c, 4d, 4e, 4f i 4g do SWZ spowoduje odrzucenie oferty.
Previous notice: 855441-2025
Internal identifier: 349/PN/2025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33112340 Echocardiographs
Additional classification (cpv): 33112200 Ultrasonic unit
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Ultrasonograf nr 1 (1 sztuka)
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku numer 4a do SWZ
Internal identifier: Część 1
Main classification (cpv): 33112200 Ultrasonic unit
Lot: LOT-0002
Title: Głowica USG nr 1 (1 sztuka)
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku numer 4b do SWZ
Internal identifier: Część 2
Lot: LOT-0003
Title: Głowica USG nr 2 (1 sztuka)
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku numer 4c do SWZ
Internal identifier: Część 3
Lot: LOT-0004
Title: Echokardiograf nr 1 (1 sztuka)
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku numer 4d do SWZ
Internal identifier: Część 4
Lot: LOT-0005
Title: Echokardiograf nr 2 (1 sztuka)
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku numer 4e do SWZ
Internal identifier: Część 5
Lot: LOT-0006
Title: Echokardiograf nr 3 (1 sztuka)
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku numer 4f do SWZ
Internal identifier: Część 6
Lot: LOT-0007
Title: Echokardiograf nr 4 (1 sztuka)
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku numer 4g do SWZ
Internal identifier: Część 7