106961-2025 - Result
Romania – Parts and accessories for vehicles and their engines – PIESE ȘI ACCESORII PENTRU VEHICULE ȘI PENTRU MOTOARE DE VEHICULE LOT 1 – 2
Contract or concession award notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitlePIESE ȘI ACCESORII PENTRU VEHICULE ȘI PENTRU MOTOARE DE VEHICULE LOT 1 – 2
DescriptionEste necesara achiziționarea pieselor și accesoriilor pentru vehicule și pentru motoare de vehicule din parcul auto APAVITAL S.A. NOTE: 1. Numar de zile pana la care operatorii economici interesati pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 21. 2. Entitatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari / informatii suplimentare cu 11 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Internal identifier4257 /20.01.2023
Type of procedureOpen
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 34300000 Parts and accessories for vehicles and their engines
5. Lot
LotLOT-0001
Titlea. Lot 1 - Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule – autoturisme si autoutilitare cu M.T.M.A. < 3,5 tone, motoscutere
DescriptionCantitate contract subsecvent: minim 1 buc. ÷ maxim 7.778 buc. Cantitate acord – cadru: minim 1.966 buc. ÷ maxim 58.387 buc.
Internal identifier1
LotLOT-0002
TitlePiese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule – autovehicule transport marfa cu M.T.M.A.>3,5 tone, autovehicule cu destinație speciala, utilaje autopropulsate pentru lucrări, semiremorci, remorci
DescriptionCantitate contract subsecvent: minim 1 buc. ÷ maxim 7.490 buc. Cantitate acord – cadru: minim 2.147 buc. ÷ maxim 87.026 buc.
Internal identifier2