See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Overheidsopdracht voor bewakingsdiensten in de gebouwen die door de FOD Financiën worden gebruikt
Description: Occasionele bewakingsdiensten en van de Infocentra
Internal identifier: SL/DA/2024/113
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79713000 Guard services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: SL/DA/2024/113 - 1 - Occasionele bewakingsdiensten in het Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Description: Occasionele bewakingsdiensten in het Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: SL/DA/2024/113 - 2 - Occasionele bewakingsdiensten in het Vlaamse Gewest
Description: Occasionele bewakingsdiensten in het Vlaamse Gewest
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: SL/DA/2024/113 - 3 - Occasionele bewakingsdiensten in het Waalse Gewest
Description: Occasionele bewakingsdiensten in het Waalse Gewest
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: SL/DA/2024/113 - 4 - Bewakingsdiensten in de infocentra in het Vlaamse Gewest
Description: Bewakingsdiensten in de infocentra in het Vlaamse Gewest
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: SL/DA/2024/113 - 5 - Bewakingsdiensten in de infocentra in het Waalse Gewest
Description: Bewakingsdiensten in de infocentra in het Waalse Gewest
Internal identifier: 5