107574-2023 - ResultRomania-București: Occupational clothing, special workwear and accessories
Contract award notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Furnizare costume și decor pentru realizarea spectacolului FANTOMA DE LA OPERĂ
Reference number: 1815
II.1.2.
Main CPV code
18100000 Occupational clothing, special workwear and accessories
II.1.4.
Short description
Obiectul contractului de furnizare îl reprezintă achiziţia de costume și decoruri pentru realizarea spectacolului FANTOMA DE LA OPERĂ.Produsele ofertate vor trebui să respecte cerintele și condițiile impuse prin Caietul de sarcini, acestea fiind considerate ca minimale.
Durata contractului este de 90 de zile de la data intrarii in vigoare a contractului.
Valoarea estimata a contractului ce urmeaza a se incheia este de 2.941.176,47 lei fără TVA, respectiv 3.500.000 lei cu TVA.
Se vor încheia 4 contracte de furnizare produse, cate un contract pentru fiecare lot, cu ofertanții ale căror oferte sunt declarate câștigătoare.
Achiziția se va realiza pe loturi, respectiv:
Lot 1: MASQUERADE (Costume Solisti, Cor și Balet pentru scena Masquerade /Bal Mascat) - 62 bucăți
Lot 2: IL MUTTO (Costume pentru solisti, cor si balet scena „Il Mutto”) - 22 bucăți
Lot 3: Costume Cor & balet si Costume Soliști scenă „Hannibal” - 96 bucăți;
Lot 4: Elemente decor si obiecte de recuzita- conform descrierilor din caiet de sarcini.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2.
Description
II.2.1.
Lot 4: Elemente decor si obiecte de recuzita
Lot No: 4
II.2.2.
Additional CPV code(s)
39298900 Miscellaneous decoration items
II.2.4.
Description of the procurement
Lot No: 3
Lot 3: Costume Cor & balet si Costume Soliști scenă „Hannibal” - 96 bucăți conform descrierilor din caietul de sarcini
Lot No: 2
Lot 2: IL MUTTO (Costume pentru solisti, cor si balet scena „Il Mutto”) - 22 bucăți conform descrierilor din caietul de sarcini
Lot No: 1
Lot 1: MASQUERADE (Costume Solisti, Cor și Balet pentru scena Masquerade /Bal Mascat) - 62 bucăți, conform descrierilor din caietul de sarcini