110044-2022 - ResultRomania-București: Industry specific software package
Contract award notice – utilities
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Licente software pentru programele de calcul NUCIRC, ROVER-F si CATHENA
Reference number: 10874881/2021/0655.01
II.1.2.
Main CPV code
48100000 Industry specific software package
II.1.4.
Short description
Se vor achizitiona licentele software pentru programele de calcul NUCIRC (versiunea 2.3.4), ROVER-F (versiunea 4.0) si CATHENA (versiunea 3.5.6.1) precum si preprocesoarele necesare rularii acestor coduri de calcul.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement