2. Procedure
Procedure
Title: Taxi-, Chauffeursdiensten en Directievervoer
Description: Openbare Europese aanbesteding voor het sluiten van een raamovereenkomst met één partij voor de levering van Taxi-, Chauffeursdiensten en Directievervoer inclusief dienstverlening. De geschatte waarde van de opdracht bedraagt in totaal €660.000 euro exclusief btw. Dit is voor de gehele duur van deze opdracht, inclusief mogelijke verlengingen en opties. De geschatte opdrachtwaarde voor Directievervoer en Chauffeursdiensten bedraagt circa €90.000,- per jaar. De geschatte opdrachtwaarde voor Taxidiensten betreft circa €75.000,- per jaar. De raamovereenkomst heeft een maximale waarde van €800.000 euro exclusief btw.
Internal identifier: 2025-61
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Openbare Europese aanbesteding voor het sluiten van een raamovereenkomst met één partij voor de levering van Taxi-, Chauffeursdiensten en Directievervoer inclusief dienstverlening.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60120000 Taxi services
Additional classification (cpv): 60171000 Hire of passenger cars with driver
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Niet van toepassing.