111485-2024 - Result
Netherlands – Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products – Ter beschikking stellen van geautomatiseerde en (klinisch) gevalideerde totaalsystemen in combinatie met het leveren van een zelfafnameset ten behoeve van het bevolkingsonderzoek baarmoederhalskanker
Contract or concession award notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Ter beschikking stellen van geautomatiseerde en (klinisch) gevalideerde totaalsystemen in combinatie met het leveren van een zelfafnameset ten behoeve van het bevolkingsonderzoek baarmoederhalskanker
Description: In aansluiting op ‘TenderNed 243224 Market Consultation Cervical cancer screening’ kondigt Facilitaire Samenwerking Bevolkingsonderzoeken (FSB) aan, dat zij voornemens is een overeenkomst af te sluiten met één opdrachtnemer voor de ter beschikking stelling van een geautomatiseerde en (klinische) gevalideerde totaaloplossing in combinatie met het leveren van zelfafnamesets ten behoeve van het Nederlandse bevolkingsonderzoek baarmoederhalskanker. Aan de gegevens in deze aankondiging kunnen geen rechten worden ontleend. De totale omvang van de opdracht wordt bepaald door vijf componenten: - ter beschikking stelling van (pre-)analyse apparatuur voor het uitvoeren van hrHPV-analyses op totaal aantal monsters afgenomen in het kader van het bevolkingsonderzoek baarmoederhalskanker - inkoop van totaal aantal hrHPV-testen (reagens en disposables) voor het uitvoeren van hrHPV-analyses op klinisch afgenomen materiaal (uitstrijkjes) en zelf afgenomen materiaal (zelfafnamesets) - inkoop van totaal aantal zelfafnamesets die verzonden worden naar de doelgroep van het bevolkingsonderzoek - Inkoop van totaal aantal verbruiksmaterialen voor het opwerken van zelfafnamesets binnen de screeningslaboratoria - inkoop van totaal benodigde service op bovenstaande onderdelen De totale omvang van de opdracht (in aantallen) is afhankelijk van het wel-niet doorvoeren van proceswijzigingen binnen het bevolkingsonderzoek baarmoederhalskanker. In het beschrijvend document wordt de omvang verder toegelicht.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33000000 Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products
Additional classification (cpv): 38432000 Analysis apparatus, 85100000 Health services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Eén opdrachtnemer voor de ter beschikking stelling van geautomatiseerde en (klinische) gevalideerde totaalsystemen voor hrHPV-analyse in combinatie met het leveren van zelfafnamesets ten behoeve van het Nederlandse Bevolkingsonderzoek baarmoederhalskanker. Zie Beschrijvend Document
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 38432000 Analysis apparatus
Options:
Description of the options: -