112668-2022 - ResultRomania-Iași: Electronic meters
Contract award notice – utilities
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Contoare de energie electrica inteligente, monofazate, ce folosesc procolul Meters & More
Reference number: RO10976687/ 2021/ 5044
II.1.2.
Main CPV code
38552000 Electronic meters
II.1.4.
Short description
Contoare de energie electrica inteligente, monofazate , ce folosesc procolul Meters & More
Achizitia de echipamente necesare asigurarii unor contoare de energie electrica inteligente, monofazate, ce utilizeaza protocolul Meters & More, pentru asigurarea schimbarii in teren a contoarelor defectate.
Echipamentele livrate in cadrul contractului, trebuie sa fie in conformitate cu reglementarile in vigoare ale ANRE, BRML.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement