113176-2023 - ResultRomania-București: Various medicinal products
Contract award notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Diverse medicamente
Reference number: 42004003/2020/40213
II.1.2.
Main CPV code
33690000 Various medicinal products
II.1.4.
Short description
Medicamente decontabile in cadrul Programelor Nationale de Sanatate
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor :20.Autoritatea contractanta va raspunde la solicitarile de clarificari in a 11-a zi inainte de data depunerii ofertelor.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2.
Description
II.2.1.
COMBINATII*LEVODOPA+CARBIDOPA+ENTACAPONUM(
Lot No: 81
II.2.2.
Additional CPV code(s)
II.2.4.
Description of the procurement
cp film 150mg/37.5mg/200mg
Cantit.min.36 luni-3600
Cantit.max.36 luni-10800
ACIDUM TRANEXAMICUM
Lot No: 9
sol inj pt adm iv si orala 500mg/5ml fiola 5ml
Cantit.max.36 luni-18000
CELECOXIBUM
Lot No: 45
caps 200mg
COMBINATII(CITRAT DE ALVERINA 60mg+SIMETICONA 300mg)
Lot No: 75
caps moi 60mg/300mg caps moi
Cantit.min.36 luni-3240
Cantit.max.36 luni-32400
ACENOCUMAROLUM
Lot No: 1
compr.,4mg
PIRACETAMUM 2
Lot No: 283
sol inj 1g/5ml fiola 5ml
Cantit.min.36 luni-18000
Cantit.ma.36 luni-180000
URAPIDILUM
Lot No: 340
sol inj 25mg/5ml fiola 5ml
Cantit.max.36 luni-36000
SILIBINUM 2
Lot No: 306
draj/compr 35mg
Cantit.min.36 luni-11520
Cantit.max.36 luni-72000
MILRINONUM
Lot No: 230
sol inj 10mg/10ml fiola 10ml
Cantit.min.36 luni-240
Cantit.max.36 luni-2400
RISPERIDONUM
Lot No: 301
sol orala 1mg/ml-100ml flac 100ml
Cantit.min.36 luni-360
Cantit.max.36 luni-7200
VALSARTANUM
Lot No: 341
compr film 80mg
Cantit.min.36 luni-8064
Cantit.max.36 luni-43344
NEOSTIGMINI METILSULFAS
Lot No: 251
sol inj 0.5mg/1ml fiola 1ml
PETHIDINUM
Lot No: 278
sol inj 50mg/ml-2ml fiola 2ml
Cantit.min.36 luni-1800
Cantit.ma.36 luni-7200
METHYLPREDNISOLONUM 3
Lot No: 221
compr 16mg
Cantit.min.36 luni-7200
NATALIZUMABUM
Lot No: 243
conc pt sol perf 300mg flac
Cantit.min.36 luni-288
Cantit.max.36 luni-720
NATRII CHLORIDUM 2
Lot No: 245
conc pt sol perf 5.85%-100ml flac 100ml
Cantit.min.36 luni-12000
TRABECTEDINUM
Lot No: 336
pulb pt conc pt sol perf 1mg flac
Cantit.min.36 luni-48
Cantit.max.36 luni-240
MIDAZOLAMUM
Lot No: 228
sol inj 5mg/ml-10ml fiola
Cantit.min.36 luni-36000
Cantit.max.36 luni-126000
NATRII CHLORIDUM 4
Lot No: 247
sol perf 0.9%-1000ml punga/flac
Cantit.max.36 luni-180000
PANTOPRAZOLUM 2
Lot No: 270
compr gastrorez 40mg
Cantit.ma.36 luni-144000
OLANZAPINUM
Lot No: 262
cp orodisp 5mg
Cantit.min.36 luni-5040
Cantit.max.36 luni-20160
LAMIVUDINUM
Lot No: 198
cp film 100mg
Cantit.min.36 luni-4320
Cantit.max.36 luni-19440
LAMIVUDINUM 2
Lot No: 199
cp film 150mg
Cantit.min.36 luni-2160
Cantit.max.36 luni-12960
LIDOCAINUM 3
Lot No: 207
sol inj 10mg/ml-10ml fiola 10ml
LAMOTRIGINUM
Lot No: 200
compr 100mg
LORATADINUM
Lot No: 208
compr 10mg
LERCANIDIPINUM
Lot No: 203
cp film 10mg
LACTULOSUM
Lot No: 197
sol orala 667mg/ml-200ml flacon
KETOROLACUM TROMETHAMIN
Lot No: 196
sol inj 30mg/ml-1ml fiola
Cantit.max.36 luni-108000
COMBINATII (AMINOACIZI 10% TIP NEPHRO)
Lot No: 52
sol perf 250ml flac
ALANIL-GLUTAMINA
Lot No: 13
conc pt sol perf 200mg/ml-100ml flac 100ml
COMBINATII (macrogol+sulfat Na anhidru)
Lot No: 64
pulb pt sol orala 73.69g plic
BETAHISTINUM
Lot No: 31
compr 24mg
Cantit.max.36 luni-21600
COMBINATII (acid D,L aspartic, vit B6)
Lot No: 50
conc pt sol perf fiola 10ml
CAntit.max.36 luni-144000
TACROLIMUSUM 2
Lot No: 317
caps cu elib prel 1mg
ATRACURIUM
Lot No: 28
sol inj 10mg/ml-5ml fiola
BUPIVACAINUM SPINAL
Lot No: 35
sol inj 5mg/ml-4ml fiola 4ml
Cantit.max.36 luni-14400
AMPICILLINUM
Lot No: 24
pulb pt sol inj 1g flacon
CAntit.min.36 luni-7200
AGALSIDASUM BETA
Lot No: 12
pulb pt conc pt sol perf 35mg flac
Cantit.min.36 luni-864
Cantit.max.36 luni-3600
COMBINATII (NaCl,CaCl2,KCl,lactat Na)
Lot No: 67
sol perf 500ml punga/flac
COMBINATII(picosulfat sodic 10mg, oxid de magneziu 3.5g, ac citric anhidru 10.97g)
Lot No: 77
pulb pt sol orala 15.08g plic
COMBINATII (aminoacizi+lipide+glucoza) 2
Lot No: 56
emulsie perf 1875ml punga
CAntit.max.36 luni-10800
SULODEXIDUM 2
Lot No: 314
sol inj 600 ULS/2ml fiola 2ml
COMBINATII (vit A, D2, E,K1)
Lot No: 73
conc pt emuls perf 10ml fiola 10ml
SUXAMETHONI CHLORIDUM
Lot No: 315
sol inj 0.1g/5ml fiola 5ml
Cantit.min.36 luni-2400
COMBINATII(SPIRONOLACTONUM+FUROSEMID)
Lot No: 79
caps 50mg/20mg
Cantit.min.36 luni-10800
TACROLIMUSUM 4
Lot No: 319
caps valab 3 ani 0.5mg
BUSPIRONUM
Lot No: 38
compr 5mg
CAntit.min.36 luni-4320
CARVEDILOLUM
Lot No: 44
compr 6.25mg
ACIDUM PAMIDRONICUM
Lot No: 8
pulb.si solv.pt.sol.perf.;30mg;flac
Cantit.min.36 luni-1080
COMBINATII (LEVODOPUM+CARBIDOPUM)
Lot No: 61
compr 250mg+25mg
ACIDUM GADOBENICUM
Lot No: 6
sol.inj.;0.5M/20mlflac.20ml
Cantit.min.36 luni-720
IOPROMIDUM
Lot No: 189
sol inj 768,86mg I/ml-50ml flac 50ml
cAntit.min.36 luni-10800
Cantit.max.36 luni-54000
LEVOSIMENDANUM
Lot No: 204
conc pt sol perf 2.5mg/ml flac
Cantit.min.36 luni-72
NATRII CHLORIDUM
Lot No: 244
conc pt sol perf 5.85%-20ml flac 20ml
NATRII CHLORIDUM 3
Lot No: 246
sol perf 0.9%-500ml punga/flac
Cantit.min.36 luni-720000
Cantit.max.36 luni-960000
MESALAZINUM
Lot No: 214
compr 500mg
IOVERSOLUM 2
Lot No: 193
sol inj 741mg I /ml-100ml seringi 100ml
KETOPROFENUM
Lot No: 195
sol inj/conc pt sol perf 100mg/2ml fiola 2ml
Cantit.max.36 luni-144000
LIDOCAINUM 2
Lot No: 206
sol inj 20mg/ml-2ml fiola 2ml
LIDOCAINUM
Lot No: 205
sol inj 40mg/ml-2ml fiola 2ml
LAMOTRIGINUM 2
Lot No: 201
compr 50mg
IOPAMIDOLUM 2
Lot No: 188
sol inj 755,3mg I/ml-10ml flac 100ml
IOPAMIDOLUM
Lot No: 187
sol inj 755,3mg I/ml-50ml flac 50ml
IOHEXOLUM 2
Lot No: 186
sol inj 350mg I /ml-150ml flac 50ml
NICARDIPINUM
Lot No: 252
NIMODIPINUM 2
Lot No: 254
cp film 30mg
NORADRENALINUM
Lot No: 256
conc pt sol perf 2mg/ml-8ml fiola 8ml
IOPROMIDUM 2
Lot No: 190
sol inj 768,86mg I/ml-100ml flac 100ml
METOPROLOLUM
Lot No: 224
sol inj iv.pef 1mg/ml-5ml fiola 5ml
LANDIOLOLUM
Lot No: 202
pulb sol perf 300mg flac
MEMANTINUM
Lot No: 213
Cantit.min.36 luni-1008
Cantit.max.36 luni-4032
IOVERSOLUM
Lot No: 192
sol inj 741mg I /ml-50ml seringi 50ml
IOPROMIDUM 3
Lot No: 191
sol inj 623,40mg/ml-100ml flac 100ml
KALII CHLORIDUM
Lot No: 194
conc pt sol perf 74.56mg/ml-100ml flac 100ml
cAntit.min.36 luni-24000
BEMIPARINUM
Lot No: 30
sol inj 2500UI/0.2ml seringa
ACENOCUMAROLUM 2
Lot No: 2
compr.,2m
ACIDUM URSODEOXYCHOLICUM
Lot No: 4
cp.film,500mg
ACIDUM VALPROICUM+SARURI
Lot No: 10
caps moi 300mg
BUPIVACAINUM 2
Lot No: 36
BUPIVACAINUM 3
Lot No: 37
sol inj 5mg/ml-5ml fiola 5ml
CAntit.min.36 luni-3600
ACIDUM URSODEOXYCHOLICUM 2
Lot No: 5
caps,250mg
Cantit.min.36 luni-72000
Cantit.max.36 luni-288000
COMBINATII (NaCl,CaCl2,KCl)
Lot No: 66
CAntit.min.36 luni-36000
Cantit.max.36 luni-216000
COMBINATII(complex B, vit C, ac folic)
Lot No: 76
pulb pt sol perf flac
ACIDUM VALPROICUM+SARURI 2
Lot No: 11
caps moi 500mg
IODIXANOLUM 2
Lot No: 184
sol inj 320mg I/ml-50ml flac 50ml
IOHEXOLUM
Lot No: 185
sol inj 350mg I /ml-100ml flac 100ml
IMUNOGLOBULINA NORMALA PT ADM INTRAVASCULARA (continut max Ig A 25mcg/ml) 4
Lot No: 179
sol perf,100mg/ml-200ml, flac 200ml
ETAMSYLATUM
Lot No: 133
sol inj 250mg/2ml fiola 2ml
Cantit.min.36 luni-36,000
Cantit.max.36 luni-144,000
FAMOTIDINUM 2
Lot No: 140
cp film 40mg
FENTANYLUM 3
Lot No: 143
plasture transdermic 100mcg/h plic
Cantit.max.36 luni-5400
FAMOTIDINUM
Lot No: 139
pulb pt sol inj/perf 20mg flac
FLUOROURACILUM
Lot No: 150
conc pt sol inj/perf 50mg/ml-5ml flac
FONDAPARINUM SODIUM
Lot No: 152
sol inj 2.5mg/0.5ml seringa
FLUMAZENILUM
Lot No: 149
sol inj 0.1mg/ml-5ml fiola 5ml
GADOBUTROLUM
Lot No: 155
sol inj 1mmol/ml-7.5ml flac 7.5ml
FLUOROURACILUM 2
Lot No: 151
conc pt sol inj/perf 50mg/ml-10ml flac
GADOBUTROLUM 3
Lot No: 157
sol inj 1mmol/ml-30ml flac 30ml
GLATIRAMER ACETAT
Lot No: 158
sol inj 40mg/ml-1ml seringa
Cantit.min.36 luni-22176
HEPARINUM 2
Lot No: 168
sol inj 5000UI/ml-5ml fiola
Cantit.max.36 luni-360000
INTERFERON BETA 1A 2
Lot No: 182
sol inj 44mcg seringa
Cantit.min.36 luni-21600
Cantit.max.36 luni-43200
FENTANYLUM
Lot No: 141
plasture transdermic 50mcg/h plic
FENTANYLUM 4
Lot No: 144
GLATIRAMER ACETAT 2
Lot No: 159
GLUCOSUM 2
Lot No: 161
sol perf 10%-500ml punga/flac
Cantit.max.36 luni-96000
HEPARINUM
Lot No: 167
sol inj 5000UI/ml-1ml fiola
INTERFERON BETA 1A
Lot No: 181
sol inj 30mcg/0.5ml stilou injector
Cantit.min.36 luni-2880
Cantit.max.36 luni-9600
FLUCONAZOLUM
Lot No: 148
sol perf 2mg/ml-100ml flac
IMUNOGLOBULINA NORMALA PT ADM INTRAVASCULARA (continut max Ig A 25mcg/ml)
Lot No: 176
sol perf, 100mg/ml-25ml, flac 25ml
INSULINE UMANE
Lot No: 180
sol inj 100UI/ml-10ml flac 10ml
HYDROCORTISONUM 2
Lot No: 171
sol inj, 19.6mg/5ml, cutie
IMUNOGLOBULINA NORMALA PT ADM INTRAVASCULARA (continut max Ig A 25mcg/ml) 2
Lot No: 177
sol perf, 100mg/ml-50ml, flac 50ml
IBUPROFENUM
Lot No: 172
sol perf 400mg flac 100ml
HALOPERIDOLUM
Lot No: 165
sol orala 2mg/ml-10ml flac
IMUNOGLOBULINA NORMALA PT ADM INTRAVASCULARA (continut max Ig A 25mcg/ml) 3
Lot No: 178
sol perf, 100mg/ml-100ml, flac 100ml
IODIXANOLUM
Lot No: 183
sol inj 320mg I/ml-100ml flac 100ml
FIBRINOGEN UMAN
Lot No: 146
pulb pt sol inj/perf 1g flac
GLUCOSUM 3
Lot No: 162
sol perf 20%-500ml punga/flac
Cantit.min.36 luni-1200
GRANISETRONUM
Lot No: 163
conc pt sol perf/inj 1mg/ml fiola 1ml
GLUCOSUM
Lot No: 160
sol perf 5%-500ml punga/flac
Cantit.min.36 luni-144000
Cantit.max.36 luni-240000
METOCLOPRAMIDUM
Lot No: 222
sol inj 5mg/ml-2ml fiola
DOBUTAMINUM 2
Lot No: 105
conc pt sol perf 250mg/20ml flac 20ml
AMINOPHYLLINUM
Lot No: 20
sol inj 24mg/ml-10ml fiola 10ml
ALFACALCIDLUM
Lot No: 17
caps moi 0.25mcg
ALFACALCIDOLUM
Lot No: 18
caps moi 0.5mcg
AMLODIPINUM 2
Lot No: 23
CAntit.max.36 luni-72000
METOPROLULUM 2
Lot No: 225
METRONIDAZOLUM
Lot No: 226
sol perf 5g/l-200ml flac
Cantit.min.36 luni-14400
Cantit.max.36 luni-57600
METRONIDAZOLUM 2
Lot No: 227
ALBUMINUM HUMANUM
Lot No: 14
sol perf 200g/l-50ml flac
COMBINATII*LEVODOPA+CARBIDOPA+ENTACAPONUM3
Lot No: 83
cp film 50mg/12.5mg/200mg
cAntit.min.36 luni-3600
COMBINATII (PVP,taurina, gluconat de Zn, PEG 40, ulei de ricin hidrogenat)
Lot No: 68
spray oral 100ml flac 100ml
COMBINATII (SOL PT CONSERVARE ORGANE)
Lot No: 71
solutie 1000ml punga 1000ml
cantit.min.36 luni-360
Cantit.max.36 luni-1800
EVEROLIMUS 4
Lot No: 137
compr pt disp orala 3mg
EVEROLIMUS 5
Lot No: 138
compr pt disp orala 5mg
IDARUCIZUMABUM
Lot No: 173
sol inj/perf 2.5g/50ml flac
Cantit.min.36 luni-24
EVEROLIMUS
Lot No: 134
compr 2.5mg
Cantit.min.36 luni-7560
EVEROLIMUS 2
Lot No: 135
EVEROLIMUS 3
Lot No: 136
compr pt disp orala 2mg
FINGOLIMODUM
Lot No: 147
caps 0.5mg
Cantit.min.36 luni-4032
Cantit.max.36 luni-10080
IFOSFAMIDUM
Lot No: 174
pulb pt solpef 1g flac
ILOPROSTUM
Lot No: 175
conc pt sol perf, 20mcg/ml-1ml , fiola 1ml
HIDROLIZAT DE PROTEINA DIN CREIER DE PORCINA
Lot No: 169
sol inj/conc pt sol perf 215.2mg/ml-10ml fiola 10ml
FENTANYLUM 2
Lot No: 142
plasture transdermic 25mcg/h plic
FENTANYLUM 5
Lot No: 145
sol inj 0.05mg/ml-10ml fiola 10ml
Cantit.max.36 luni-90000
GRANISETRONUM 2
Lot No: 164
sol inj 1mg/ml-3ml fiola 3ml
FUROSEMIDUM
Lot No: 153
sol inj 10mg/ml-2ml fiola 2ml
GABAPENTINUM
Lot No: 154
caps 300mg
GADOBUTROLUM 2
Lot No: 156
sol inj 1mmol/ml-15ml flac 15ml
HYDROCORTISONUM
Lot No: 170
pulb+solv pt sol inj/perf 100mg flacon
HALOPERIDOLUM 2
Lot No: 166
sol inj 5mg/ml-1ml fiola 1ml
QUINAPRILUM
Lot No: 296
Cantit.ma.36 luni-36000
POMALIDOMIDUM
Lot No: 284
caps 4mg
Cantit.min.36 luni-504
Cantit.ma.36 luni-2520
NITROGLYCERINUM
Lot No: 255
spray sublingual 0.4mg/doza flac
NORADRENALINUM 2
Lot No: 257
conc pt sol perf 2mg/ml-4ml fiola 4ml
OCTREOTIDUM
Lot No: 260
sol inj 0.1mg/ml fiola
PANTOPRAZOLUM
Lot No: 269
pulb pt sol inj 40mg flac
Cantit.ma.36 luni-288000
DOBUTAMINUM
Lot No: 104
sol perf 250mg/50ml fiola 50ml
DIGOXINUM
Lot No: 100
sol inj 0.25mg/ml-2ml fiola 2ml
ELTROMBOPAG
Lot No: 114
cp film 25mg
Cantit.max.36 luni-45360
DESNOPRESSINUM 2
Lot No: 99
liof oral 120mcg
Cantit.max.36 luni-17280
DOXORUBICINUM 4
Lot No: 111
conc pt sol perf 2mg/ml-50ml flac 50ml
DOXORUBICINUM 2
Lot No: 109
conc pt sol perf 2mg/ml-10ml flac 10ml
Combinatii-Solutie DPA 1,5% Glucoza anhidra;ph 5,5
Lot No: 87
sol.dial.perit. 1,5% Glucoza anhidra;ph 5,5 punga 5000 ml
Cantit.min.36 luni-2000
Cantit.max.36 luni-6000
DOXORUBICINUM
Lot No: 108
conc pt sol perf 2mg/ml-5ml flac 5ml
ELTROMBOPAG 2
Lot No: 115
cp film 50mg
Cantit.max.36 luni-25200
DIVERSE (hemoderivat deproteinizat sange vitel)
Lot No: 103
sol inj 40mg/ml-5ml fiola 5ml
DOXORUBICINUM 3
Lot No: 110
conc pt sol perf 2mg/ml-25ml flac 25ml
DIGOXINUM 2
Lot No: 101
compr 0.25mg
DESNOPRESSINUM
Lot No: 98
liof oral 60mcg
DALTEPARINUM
Lot No: 90
sol inj, 5000UI/0.2ml seringa
Combinatii-Solutie DP 4,25% Glucoza anhidra,ph neutru
Lot No: 86
sol.dial.perit. 4,25% Glucoza ,1,75 mmol/l calciu punga 2000 ml
Cantit.min.36 luni-1500
Cantit.max.36 luni-4500
CYCLOPHOSPHAMIDUM
Lot No: 89
pulb pt sol perf/inj iv 200mg flac
Cantit.max.36 luni-60000
DARBEPOETINUM ALFA 4
Lot No: 94
sol inj 80mcg/0.4ml seringa 0.4ml
Cantit.max.36 luni-2880
DOPAMINUM
Lot No: 107
conc pt sol perf 5mg/ml-10ml fiola 10ml
ENOXAPARINUM 2
Lot No: 119
sol inj 4000UI/0.4ml seringa
Combinatii-Solutie DP 1,5% Glucoza anhidra,ph neutru
Lot No: 84
sol.dial.perit. 1,5% Glucoza ,1,75 mmol/l calciu punga 2000 ml
Cantit.min.36 luni-7260
Cantit.max.36 luni-21780
DROPERIDOLUM
Lot No: 112
sol inj 2.5mg/ml-1ml fiola 1ml
ENALAPRILUM
Lot No: 116
POSACONAZOLUM 2
Lot No: 286
Cantit.min.36 luni-180
Cantit.ma.36 luni-1800
OMEPRAZOLUM 3
Lot No: 266
caps gastrorez 40mg
Cantit.min.36 luni-25200
Cantit.max.36 luni-100800
RANITIDINUM
Lot No: 300
compr 150mg
THIOPENTALUM
Lot No: 329
pulb pt sol inj 1g flac
ROCURONIUM BROMIDE
Lot No: 302
sol inj 10mg/ml-10ml flac
TIOGUANINUM
Lot No: 332
compr 40mg
Cantit.max.36 luni-12000
PEGINTERFERON BETA 1A 2
Lot No: 275
sol inj 125mcg stilou injector
Cantit.ma.36 luni-4800
PEMETREXEDUM
Lot No: 276
pulb pt conc pt sol perf 500mg flac
Cantit.ma.36 luni-1440
PENTOXIFYLLINUM
Lot No: 277
cp elib prel 400mg
Cantit.ma.36 luni-21600
PROPOFOLUM 2
Lot No: 291
emulsie perf/inj 10mg/ml-50ml flac
ROMIPLOSTINUM
Lot No: 303
pulb pt sol in 250mcg flac
TOPOTECAMUM
Lot No: 333
pulb pt conc pt sol perf 4mg flac
Cantit.min.36 luni-120
Cantit.max.36 luni-480
MYCOPHENOLATUM MOFETILUM
Lot No: 238
compr film 500mg
MYCOPHENOLATUM MOFETILUM 2
Lot No: 239
RAMIPRILUM 2
Lot No: 299
PROTAMINI SULFAS
Lot No: 294
sol inj 10mg/ml-5ml flac
Cantit.ma.36 luni-18000
NALOXONUM
Lot No: 242
sol inj/perf 0.4mg/ml-1 ml fiola
TRANDOLAPRINUM
Lot No: 337
caps 2mg
Cantit.min.36 luni-2016
Cantit.max.36 luni-5040
TRIMEBUTINUM
Lot No: 338
cp elib prel 300mg
SILIBINUM
Lot No: 305
draj/compr 150mg
SUGAMMADEXUM
Lot No: 312
sol inj 100mg/ml-2ml flac
LORAZEPAMUM
Lot No: 209
compr 1mg
Cantit.max.36 lun-72000
PEGINTERFERON BETA 1A
Lot No: 274
sol inj 63mcg+94mcg stilou injector
Cantit.min.36 luni-600
Cantit.ma.36 luni-2400
PHYTOMENADIONUM
Lot No: 281
sol inj 10 mg/ml-1ml fiola 1ml
Cantit.ma.36 luni-90000
EPINEPHRINUM 2
Lot No: 126
sol inj 0.1mg/ml-10ml seringa preumpluta
ENOXAPARINUM 3
Lot No: 120
sol inj 6000UI/0.6ml seringa
EPLERENONUM
Lot No: 127
EPOETINUM BETA
Lot No: 129
sol inj 5000UI/0.3ml seringa 0.3ml
NEBIVOLOLUM
Lot No: 250
ENALAPRILUM 2
Lot No: 117
sol inj/perf 1.25mg/ml-1ml fiola
ESOMEPRAZOLUM
Lot No: 131
cps gastrorez 20mg
DASATINIBUM 2
Lot No: 96
compr film 50mg
Cantit.min.36 luni-1440
Combinatii-Solutie DPA 2,3% Glucoza anhidra;ph 5,5
Lot No: 88
sol.dial.perit. 2,3% Glucoza anhidra;ph 5,5 punga 5000 ml
Cantit.min.36 luni-50
Cantit.max.36 luni-150
DROTAVERINUM
Lot No: 113
ENOXAPARINUM
Lot No: 118
sol inj 2000UI/0.2ml seringa
ENTECAVIRUM 2
Lot No: 123
cp film 1mg
ESOMEPRAZOLUM 2
Lot No: 132
cps gastrorez 40mg
ENOXAPARINUM 4
Lot No: 121
sol inj 8000UI/0.8ml seringa
DOMPERIDONUM
Lot No: 106
EPLERENONUM 2
Lot No: 128
EPINEPHRINUM
Lot No: 125
sol inj 1mg/ml-1ml fiola 1ml
DARBEPOETINUM ALFA
Lot No: 91
sol inj 10mcg/0.4ml seringa 0.4ml
Cantit.min.36 luni-432
Cantit.max.36 luni-4320
DARBEPOETINUM ALFA 2
Lot No: 92
sol inj 20mcg/0.5ml seringa 0.5ml
EPHEDRINI HYDROCHLORIDUM
Lot No: 124
sol inj 50mg/ml-1ml fiola 1ml
DARBEPOETINUM ALFA 3
Lot No: 93
sol inj 60mcg/0.3ml seringa 0.3ml
DASATINIBUM
Lot No: 95
compr film 100mg
EPOETINUM BETA 2
Lot No: 130
sol inj 10000UI/0.6ml seringa 0.6ml
DINUTUXIMAB BETA
Lot No: 102
conc pt sol perf 4.5mg/ml-20mg flac
VASOPRESINUM (ARGIPRESINUM)
Lot No: 342
conc pt sol perf 40 UI/2ml fiola 2ml
TRIMEBUTINUM 2
Lot No: 339
VINORELBINUM
Lot No: 343
conc pt sol perf 10mg/ml-1ml flac
SPIRONOLACTONUM
Lot No: 310
cp film/caps/cp 25mg
Cantit.min.36 luni-54000
SUCRALFATUM
Lot No: 311
compr 1g
OCRELIZUMAB
Lot No: 259
PARACALCITOLUM 2
Lot No: 272
caps moi 1mcg
Cantit.min.36 luni-672
Cantit.ma.36 luni-6720
METHYLPREDNISOLONUM 2
Lot No: 220
pulb+solv pt sol inj/perf 500mg flac
Cantit.min.36 luni-5400
PARACETAMOLUM
Lot No: 273
sol perf 10mg/ml-100ml flac/punga
Cantit.ma.36 luni-216000
LORNOXICAMUM
Lot No: 210
pulb+solv pt sol inj 8mg/2ml flacon
PARACALCITOLUM
Lot No: 271
sol inj 5mcg/ml fiola 1ml
Cantit.max.36 luni-4800
NIMODIPINUM
Lot No: 253
sol perf 10mg/50ml flac 50ml
NADROPARINUM 2
Lot No: 241
sol inj 9500 uiAFXa/0.4ml seringa 1ml
MIGALASTATUM
Lot No: 229
caps 123mg
ZOLPIDEMUM
Lot No: 344
OMEPRAZOLUM
Lot No: 264
pulb pt sol perf 40mg flac
Cantit.max.36 luni-252000
THIOTEPUM
Lot No: 331
pulb pt conc pt sol perf 15mg flac
MAGNESII SULFAS
Lot No: 211
sol inj 250mg/ml-5ml fiola
MIVACURIUM
Lot No: 232
sol inj/perf 2mg/ml-10ml fiola 10ml
POSACONAZOLUM
Lot No: 285
compr gastrorez 100mg
Cantit.ma.36 luni-36288
MYCOPHENOLATUM 2
Lot No: 237
cp gastrorez 360mg
Cantit.min.36 luni-8640
Cantit.max.36 luni-64800
MYCOPHENOLATUM
Lot No: 236
cp gastrorez 180mg
OCTREOTIDUM 2
Lot No: 261
pulb+solv pt sol inj 10mg flac
SIROLIMUS
Lot No: 308
draj 1mg
Combinatii-Solutie DP 2,3% Glucoza anhidra,ph neutru
Lot No: 85
sol.dial.perit. 2,3% Glucoza ,1,75 mmol/l calciu punga 2000 ml
Cantit.min.36 luni-1450
Cantit.max.36 luni-4350
ENTECAVIRUM
Lot No: 122
cp film 0.5mg
ACIDUM GADOXETICUM
Lot No: 7
sol.inj.,181.43 mg/ml,seringa 10ml
BUSULFANUM
Lot No: 39
compr film 2mg
CALCII GLUCONAS
Lot No: 40
sol inj 94mg/ml-10ml fiola
COMBINATII(ASPARTAT DE ARGININA+VITAMINA B6+D-BIOTINA+MAGNEZIU)
Lot No: 74
sol orala 950 mg/ 1 mg/ 0,15mg/ 83 mg fiola 10ml
TACROLIMUSUM
Lot No: 316
caps cu elib prel 0.5mg
ALEMTUZUMABUM
Lot No: 16
conc pt sol perf 12mg/1.2ml flac
Cantit.max.36 luni-1920
AMIODARONUM
Lot No: 21
compr 200mg
CICLOSPORINUM 2
Lot No: 48
caps moi 50mg
COMBINATII (aminoacizi 10% ,taurina, em lipidica Smoflipid , glucoza 42%)
Lot No: 51
emulsie perf 1970 ml punga tricam 1970ml
Cantit.max.36 luni-8640
COMBINATII (aminoacizi 8% hepa)
Lot No: 53
sol perf 500ml flac
ACIDUM TIOCTICUM (ALFA- LIPOICUM)
Lot No: 3
sol.perf.,600mg/50ml,flac
ALTEPLASUM
Lot No: 19
pulb+solv pt sol inj 50mg flac
COMBINATII (diclofenac, orfenadrina)
Lot No: 58
sol perf 0.3mg+0.12mg/ml-250ml flac
COMBINATII (metamizol+pitofenona+fenpipramida)
Lot No: 65
sol inj 5ml fiola 5ml
COMBINATII (aminoacizi, lipide,glucoza adm periferica)
Lot No: 54
emulsie perf 1920ml punga tricam 1920ml
CAntit.min.36 luni-2880
CAntit.max.36 luni-15120
AMLODIPINUM
Lot No: 22
BISOPROLOLUM
Lot No: 34
cmpr film 5mg
COMBINATII(sulfat de Na, sulfat de Mg, sulfat de K)
Lot No: 80
conc pt sol orala 176ml flac
pulb+solv pt sol perf 500 UI flac
Cantit.min.36 luni360
CAntit.max.36 luni-3600
COMBINATII (hialuronat de sodiu, aloevera,aminoacizi, extract propolis, mustetl, vitamina E, zinc,menta)
Lot No: 59
spray oral 30ml flac
OMEPRAZOLUM 2
Lot No: 265
caps gastrorez 20mg
METFORMINUM
Lot No: 217
compr 1000mg
METHYLPREDNISOLONUM
Lot No: 219
pulb+solv pt sol inj/perf 125mg flac
QUINAPRILUM 2
Lot No: 297
cp film 20mg
METAMIZOLUM NATRIUM
Lot No: 216
sol inj 1g/2ml fiola 2ml
MIRTAZAPINUM
Lot No: 231
PHENOBARBITALUM
Lot No: 279
sol inj 100mg/ml-2ml fiola 2ml
MORPHYNUM
Lot No: 233
sol inj 20mg/ml-1ml fiola 1ml
TACROLIMUSUM 9
Lot No: 324
caps 1mg
TAFAMIDIS
Lot No: 325
caps moi 20mg
TELMISARTANUM
Lot No: 326
cp/cp film 80mg
THIAMINUM
Lot No: 328
sol inj 100mg/2ml fiola 2ml
RAMIPRILUM
Lot No: 298
TACROLIMUSUM 3
Lot No: 318
caps cu elib prel 5mg
Cantit.max.36 luni-28800
PALONOSETRONUM 2
Lot No: 268
sol inj 250mg seringa preumpluta
Cantit.ma.36 luni-10800
PROPOFOLUM
Lot No: 290
emulsie perf/inj 10mg/ml-20ml fiola
TACROLIMUSUM 5
Lot No: 320
conc pt sol perf 5mg/ml-1ml fiola
NADROPARINUM
Lot No: 240
sol inj 3800 uiAFXa/0.4ml seringa 0.4ml
MOXIFLOXACINUM
Lot No: 235
cp film 400mg
SEVELAMER
Lot No: 304
cp film 800mg
NATRII HYDROGENI CARBONAS
Lot No: 249
sol perf 8,4mg/ml flac 100ml
OLANZAPINUM 2
Lot No: 263
cp orodisp 10mg
PALONOSETRONUM
Lot No: 267
sol inj 250mg flac
MANNITOLUM
Lot No: 212
sol perf 20%-500ml flac/punga
Cantit.max.36 luni-48000
COMBINATII (aminoacizi+lipide+glucoza)
Lot No: 55
emulsie perf 2500ml punga
TACROLIMUSUM 7
Lot No: 322
caps 5mg
ARSENICUM TRIOXIDUM
Lot No: 26
conc pt sol perf 1mg/ml flac
COMBINATII (L-ARGININUM+SORBITOLUM)
Lot No: 60
COMBINATII (Sol enterala diabetici, fara aroma, cu cel putin 3% fibre. carbohidrati sub 10%)
Lot No: 69
solutie parenterala 500ml punga 500ml
DECITABINUM
Lot No: 97
pulb pt conc pt sol perf 50mg flac
ATEZOLIZUMAB
Lot No: 27
conc pt sol perf 1200mg/20ml flac
Cantit.min.36 luni-480
Cantit.max.36 luni-960
ALECTINIB
Lot No: 15
caps 150mg
CAntit.min.36 luni-5376
Cantit.max.36 luni-10752
COMBINATII (ulei soia 200 g/l)
Lot No: 72
emulsie perf 200g/1000ml punga 500ml
NORFLOXACINUM
Lot No: 258
PROPRANOLOLUM
Lot No: 292
Cantit.ma.36 luni-43200
PYRIDOXINUM
Lot No: 295
sol inj 50 mg/2 ml fiola 2ml
NATRII CHLORIDUM 5
Lot No: 248
sol perf 0.9%-2000ml punga/flac
MORPHYNUM 2
Lot No: 234
cp elib prel 30mg
THIOPENTALUM 2
Lot No: 330
pulb pt sol inj 500mg flac
PHENYTOINUM
Lot No: 280
sol inj 50mg/ml-5ml fiola 5ml
SIMVASTATINUM
Lot No: 307
SOL PT CONSERV ORGANE
Lot No: 309
punga 1000ml
PROPAFENONUM
Lot No: 289
sol inj 70mg/20ml fiola 20ml
PIRACETAMUM
Lot No: 282
cp/caps 400mg
POSACONAZOLUM 3
Lot No: 287
susp orala 40mg/ml-105ml flac
TACROLIMUSUM 6
Lot No: 321
caps valab 3 ani 1mg
METHOTREXATUM
Lot No: 218
sol orala 2mg/ml-60ml flac
MESALAZINUM 2
Lot No: 215
supoz 1000mg
PROPRANOLOLUM 2
Lot No: 293
Cantit.ma.36 luni-28800
TOXINA BOTULINICA DE TIP A
Lot No: 334
pulb pt sol inj 500 UI flac
METOCLOPRAMIDUM 2
Lot No: 223
TOXINA BOTULINICA DE TIP A 2
Lot No: 335
pulb pt sol inj 100 UI flac
PRAMIPEXOLUM
Lot No: 288
cp elib prel 0.52mg
Cantit.ma.36 luni-4320
COMBINATII (clorura Na,cloruraK, clorura Ca dihidrat, clorura Mg hexahidrat, acetat Na trihidrat, acid L-malic)
Lot No: 57
COMBINATII (L-ornitina,L-aspartat)2
Lot No: 63
conc pt sol perf 0.5g/ml-10ml fiola
TACROLIMUSUM 8
Lot No: 323
CLOPIDOGRELUM
Lot No: 49
cp film 75mg
BETAMETHASONUM
Lot No: 32
susp inj 7mg/ml-1ml fiola 1ml
CAPTOPRILUM
Lot No: 41
compr 25mg
COMBINATII (Sol enterala diabetici, fara aroma, cu cel putin 3% fibre. carbohidrati sub 10%)2
Lot No: 70
sol enterala 200ml flac
BISACODYLUM
Lot No: 33
dj gastrorez 5mg
SULODEXIDUM
Lot No: 313
caps moi 250ULS
CICLOSPORINUM
Lot No: 47
caps moi 25mg
CETUXIMABUM
Lot No: 46
sol perf 5mg/ml-20ml flac
Cantit.max.36 luni-8400
COMBINATII (L-ornitina,L-aspartat)
Lot No: 62
granule pt sol orala 3g plic 5g
BARII SULFAS
Lot No: 29
pulb pt susp orala 88.9g/100g flac 95g
COMBINATII*LEVODOPA+CARBIDOPA+ENTACAPONUM 2
Lot No: 82
cp film 200mg/50mg/200mg
COMBINATII(picosulfat sodic 10mg, oxid de magneziu 3.5g, ac citric anhidru 12g)
Lot No: 78
pulb pt sol orala 16.1g plic
CARBOPLATINUM
Lot No: 43
conc pt sol perf 10mg/ml-45ml flac
TERIFLUNOMIDUM
Lot No: 327
compr film 14mg
Cantit.min.36 luni-60480
Cantit.max.36 luni-131040
CARBAZOCHROMI SALICYLAS
Lot No: 42
sol inj/perf 0.3mg/ml-5ml fiola