114035-2021 - ResultRomania-Bacău: Guard services
Contract award notice – utilities
Services
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Servicii specializate de pază şi intervenţie la obiectivele ST Bacău
Reference number: DA5277_STBC
II.1.2.
Main CPV code
79713000 Guard services
II.1.4.
Short description
Asigurarea de servicii specializate de paza si interventie in conditiile Legii nr. 333/2003 privind paza obiectivelor, bunurilor, valorilor si protectia persoanelor, republicata, din cadrul ST Bacau, in conformitate cu cerintele caietului de sarcini.
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari/informatii suplimentare inainte de data-limita de depunere a ofertelor: 15 zile.
Entitatea contractanta va raspunde la solicitarile de clarificari/informatii suplimentare inainte de data-limita de depunere a ofertelor cu 10 zile.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.2.
Additional CPV code(s)
79711000 Alarm-monitoring services, 79715000 Patrol services
II.2.4.
Description of the procurement