2. Procedure
Procedure
Title: Vytvorenie, dodanie a implementácia IoT snímačov a platformy pre integráciu dát pre oblasť inteligentného cestovného ruchu v Prešovskom samosprávnom kraji
Description: Predmetom zákazky je vytvorenie, dodanie a implementácia IoT snímačov a platformy pre integráciu dát pre oblasť inteligentného cestovného ruchu v Prešovskom samosprávnom kraji. Podrobné informácie o predmete zákazky sú uvedené v Prílohe č. 1-1 SP / Príloha č. 1 Zmluvy. Súčasťou Prílohy č. 1 Zmluvy je Špecifikácia Diela, Štandardy pre dodávku (štandardy pre metodiku riadenia projektu, štandardy pre testovanie, štandardy pre dokumentáciu, štandardy pre systém riadenia kvality), súlad so Štúdiou uskutočniteľnosti, s technickými požiadavkami.
Internal identifier: PSK-2026-6113-NLZ-Inteligentny_CR_PSK
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35125100 Sensors
5. Lot
Lot: LOT-0001