115841-2026 - Result
Poland – Medical consumables – DFP.271.275.2025.EP Dostawa materiałów hemodynamicznych do diagnostycznych i terapeutycznych zabiegów kardiologii inwazyjnej
Contract or concession award notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDFP.271.275.2025.EP Dostawa materiałów hemodynamicznych do diagnostycznych i terapeutycznych zabiegów kardiologii inwazyjnej
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów hemodynamicznych do diagnostycznych i terapeutycznych zabiegów kardiologii inwazyjnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Previous notice845002-2025
Internal identifierDFP.271.275.2025.EP
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedyes
Justification for the accelerated procedureW związku wzrostem zużycia specjalistycznych produktów ponad ilość pierwotnie zaplanowaną w ramach postępowania przetargowego DFP.271.42.2023.AMW zaistniała pilna konieczność przeprowadzenia nowego postępowania przetargowego. Brak odpowiedniej ilości materiałów może negatywnie wpłynąć na realizację procedur medycznych oraz bezpieczeństwo pacjentów, co stanowi bezpośrednie zagrożenie dla ciągłości pracy szpitala. W celu zapewnienia możliwie jak najszybszych dostawy, zgodnie z przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych, podjęto decyzję o skróceniu terminu składania ofert. Skrócenie tego terminu jest uzasadnione pilnością i nadrzędnym interesem publicznym, jakim jest zapewnienie ciągłości opieki medycznej.
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
LotLOT-0001
TitleCzęść 1
Description1. Zestawy do koronarografii - 1 860 szt. 2. Zestawy do koronaroplastyki - 860 szt.
Internal identifierCzęść 1
LotLOT-0002
TitleCzęść 2
Description1. Koszulki wprowadzające krótkie do tętnicy udowej - 300 szt. 2. Zestaw mikrocewników: 2.1. Cewniki taperowane - 10 szt. 2.2. Cewniki taperowane - 7 szt. 2.3. Mikrocewniki do przewpekłych okluzji - 8 szt. 2.4. Mikrocewniki dedykowany bardzo twardych okluzji - 6 szt. 3. Urządzenie działające na zasadzie mechanicznego osiągania hemostazy - 6 szt. 4. Miernik - 3 szt. 5. Koszulki wprowadzające do tętnicy udowej - 150 szt.
Internal identifierCzęść 2
LotLOT-0003
TitleCzęść 3
Description1. Balony nacinająco-pozycjonujące - 16 szt.
Internal identifierCzęść 3