115892-2020 - ResultRomania-Bucharest: Antineoplastic and immunomodulating agents
Contract award notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Medicamente oncologice 22 loturi
Reference number: 4203709/2018/5123A
II.1.2.
Main CPV code
33652000 Antineoplastic and immunomodulating agents
II.1.4.
Short description
Medicamente oncologice 22 loturi conform caietului de sarcini.
Nota: conform prevederilor OUG 107/2017, autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatii suplimentare in a 10-a zi inainte de data-limita de depunere a ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data-limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20 zile.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2.
Description
II.2.1.
GEMCITABINUM PULB. PT. SOL. PERF flacon cu 200 mg
Lot No: 2
II.2.2.
Additional CPV code(s)
II.2.4.
Description of the procurement
Cant. minima estimata acord cadru/ 36 luni =2160 fl; Cantitate maxima estimata acord cadru/ 36 luni=5400 fl;
DOCETAXELUM CONC. PT. SOL. PERF. 120mg/6ml flacon
Lot No: 4
Cant. minima estimata acord cadru/ 36 luni =1080 fl; Cantitate maxima estimata acord cadru/ 36 luni=1800fl;
OLARATUMAB 190mg
Lot No: 20
Cant. minima estimata acord cadru/ 36 luni =216 fl; Cantitate maxima estimata acord cadru/ 36 luni=1000 fl;
CISPLATINUM 50 mg "CONC.PT.SOL.PERF 1mg/ml X 50 ml ";
Lot No: 13
Cant. minima estimata acord cadru/ 36 luni =14400 fl; Cantitate maxima estimata acord cadru/ 36 luni=28800 fl;
PEMBROLIZUMABUM 50 mg, PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF.
Lot No: 16
Cant. minima estimata acord cadru/ 36 luni =1800 fl; Cantitate maxima estimata acord cadru/ 36 luni=7000 fl;
TOPOTECAMUM 4mg- CONC. PT. SOL. PERF. 1mg/ml x 4 ml concentrat;
Lot No: 11
Cant. minima estimata acord cadru/ 36 luni =360 fl; Cantitate maxima estimata acord cadru/ 36 luni=1800fl;
DARATUMUMABUM 100mg
Lot No: 21
Cant. minima estimata acord cadru/ 36 luni =100 fl; Cantitate maxima estimata acord cadru/ 36 luni=300 fl;
DARATUMUMABUM 400 mg
Lot No: 22
Cant. minima estimata acord cadru/ 36 luni =450 fl; Cantitate maxima estimata acord cadru/ 36 luni=1000 fl;
IPILIMUMABUM 50 mg,
Lot No: 19
Cant. minima estimata acord cadru/ 36 luni =360 fl; Cantitate maxima estimata acord cadru/ 36 luni=3500 fl;
PERTUZUMABUM 420 mg, CONC. PT. SOL. PERF.
Lot No: 15
Cant. minima estimata acord cadru/ 36 luni =360 fl; Cantitate maxima estimata acord cadru/ 36 luni=2500 fl;
RAMUCIRUMABUM 100MG CONC. PT. SOL. PERF.
Lot No: 17
Cant. minima estimata acord cadru/ 36 luni =720 fl; Cantitate maxima estimata acord cadru/ 36 luni=4000 fl;
IPILIMUMABUM 200 MG
Lot No: 18
CALCII FOLINAS CALCII FOLINAS 3mg/ml X 10 ml SOL. INJ./PERF.,
Lot No: 6
Cant. minima estimata acord cadru/ 36 luni =18000 fl; Cantitate maxima estimata acord cadru/ 36 luni=36000 fl;
Doxorubicinum CONC. PT. SOL. PERF. 2 mg/ml X 50 ml-flacon cu 100 mg
Lot No: 8
Cant. minima estimata acord cadru/ 36 luni =720 fl; Cantitate maxima estimata acord cadru/ 36 luni=2160 fl;
CISPLATINUM CONC. PT. SOL. PERF.-1 mg/ml X 25 ml-flacon cu 25 mg
Lot No: 9
LOMUSTINUM 40 mg-capsula
Lot No: 7
DOXORUBICINUM 20 mg CONC.PT.SOL.PERF. 2 mg/1 ml X 10 ml; ";
Lot No: 14
Cant. minima estimata acord cadru/ 36 luni =1800 fl; Cantitate maxima estimata acord cadru/ 36 luni=3600 fl;
CARBOPLATINUM CONC.PT.SOL.PERF.CARBOPLATIN 10mg/ml x60ml; flacon cu 600 mg
Lot No: 5
TOPOTECAMUM " PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF. 4 mg FLACON cu 4 mg pulbere "
Lot No: 10
Cant. minima estimata acord cadru/ 36 luni =360 fl; Cantitate maxima estimata acord cadru/ 36 luni=1800 fl;
CISPLATINUM "CONC.PT.SOL.PERF 1mg/ml X 10 ml flacon cu 10 mg ";
Lot No: 12
Cant. minima estimata acord cadru/ 36 luni =9360 fl; Cantitate maxima estimata acord cadru/ 36 luni=18000 fl;
BLEOMICINUM -(BLEOMYCINUM SULFAS 15000UI PULB. PT. SOL. INJ./PERF. Flacon 10 ml)
Lot No: 1
Cant. minima estimata acord cadru/ 36 luni =720 fl; Cantitate maxima estimata acord cadru/ 36 luni=3600fl;
GEMCITABINUM 200mg -CONC. PT. SOL. PERF.
Lot No: 3