118435-2020 - ResultRomania-Bucharest: X-ray inspection equipment
Contract award notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
„Sistem mobil autonom pentru scanarea vehiculelor și containerelor”
Reference number: 4453144/2019/200259
II.1.2.
Main CPV code
38582000 X-ray inspection equipment
II.1.4.
Short description
Furnizare sistem mobil autonom pentru scanarea vehiculelor și containerelor.
Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificare/informații suplimentare: 10 zile înainte de termenul-limită stabilit pentru depunerea ofertelor.
Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data-limită de depunere a ofertelor: 15 zile.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement
Furnizare 1 complet – sistem mobil autonom pentru scanarea vehiculelor și containerelor.