2. Procedure
Procedure
Title: „Доставка на електронни мишени за 10 метрова стрелба за нуждите на Български стрелкови съюз“
Description: Основната цел е доставката на електронни мишени за провеждане на Европейското първенство по стрелба с пушка и пистолет за младежи и девойки в гр. Бургас 09-16.02.2026 г. в съответствие с изискванията на Международната федерация по стрелкови спорт (ISSF). В тази връзка за нуждите на Български стрелкови съюз, е необходимо да бъдат доставени електронни мишени за 10 метрови дисциплини и пълният набор от софтуерни и хардуерни приложения необходими за правилното функциониране на мишените.
Internal identifier: 554844
Type of procedure: Negotiated without prior call for competition
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35210000 Targets for shooting practice
5. Lot
Lot: LOT-0001