124627-2020 - ResultRomania-Voluntari: Low-floor buses
Contract award notice – utilities
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Autovehicule de transport urban – autobuze cu podea joasă
Reference number: 14685770/2019/0001
II.1.2.
Main CPV code
34121400 Low-floor buses
II.1.4.
Short description
Se intentioneaza a se achizitiona 50 de autobuze cu podea joasa pentru transportul pasagerilor in judetul Ilfov si Bucuresti.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement
50 de autobuze cu podea joasa din care 30 sa fie cu norma de poluare minimum Euro 5 si 20 cu norma de poluare minimum Euro 3.