See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst schoonmaak ramen/gemene delen appartementen/ondergrondse parkings/kantoren
Description: De opdracht betreft een raamovereenkomst voor het schoonmaken van de gemeenschappelijke ruimten van de appartementsblokken, kantoren, ramen en ondergrondse parkings in het bezit van de aanbesteder gelegen in het werkingsgebied van de aanbesteder op de adressen zoals opgenomen in de opdrachtdocumenten. De opdracht is opgesplitst in 6 percelen die zowel de schoonmaak van appartementen, kantoren als garagecomplexen en fiets/brommerbergingen bevatten.
Internal identifier: 2023-015
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90900000 Cleaning and sanitation services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 2023-015 - 1
Description: Aalst, Erembodegem, Moorsel
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: 2023-015 - 2
Description: Waasmunster
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: 2023-015 - 3
Description: Buggenhout, Baasrode, Lebbeke, Wieze
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: 2023-015 - 4
Description: Berlare, Overmere, UItbergen, Schoonaarde, Grembergen, Sint-Gillis
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: 2023-015 - 5
Description: Dendermonde - Deel 1
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: 2023-015 - 6
Description: Dendermonde Deel 2
Internal identifier: 6