124973-2026 - Result
Belgium – Company health services – DBDMH - Raamovereenkomst - Aanstelling van een Externe Dienst voor Preventie en Bescherming op het Werk.
Contract or concession award notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: DBDMH - Raamovereenkomst - Aanstelling van een Externe Dienst voor Preventie en Bescherming op het Werk.
Description: MEERJARIGE RAAMOVEREENKOMST voor DIENSTEN Aanstelling van een Externe Dienst voor Preventie en Bescherming op het Werk, ten behoeve van de DBDMH (4 jaar).
Internal identifier: DAS2025-027
Type of procedure: Other single stage procedure
Main features of the procedure: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85147000 Company health services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: DAS2025-027 - 1
Description: Deze procedure bestaat uit het afsluiten van een raamovereenkomst, met één rechthebbende, overeenkomstig artikel 2, lid 1, 35°, en artikel 43 van de WET. De raamovereenkomst voor diensten heeft als hoofddoel de aanstelling van een Externe Dienst voor Preventie en Bescherming op het Werk, ten behoeve van de DBDMH (4 jaar).
Internal identifier: 1